Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem baj, ha délután 3 almát...

Nem baj, ha délután 3 almát és 7db szilvát megettem?

Figyelt kérdés

Reggelim zabpehely volt tejjel, ebédem pedig 2 tükörtojás 1 paradicsommal.Csak a gyümölcsöket azt mondják nem ajánlatos délután enni...

160/47


2011. aug. 26. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
most diétázol??? mert a napi menüd eléggé annaknéz ki. szerintem egyél többb kcal-t meg egy nap, mert így is egy kicsit vékonykának tűnsz, persze ez még orális. amúgy a válaszom: nem, nem baj, ha ettél gyümölcsöt. ha egysezr csinálod meg, akkor sosem baj! ettől nem lesz semmi bajod, sőt, ha mindennap eszel délután ennyi gyümit, akkor sem fogsz meghízni meg semmi.
2011. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*normális
2011. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez rettentő kevés egy napra, ahogy a súlyod is túl alacsonya magasságodhoz...Nem kéne diétáznod, főleg ilyen szintem koplalni nem...
2011. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De baj! Azonnali gyomormosás szükséges. Te szerencsétlen, mennyit akarsz még fogyni? Így is sovány vagy.
2011. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok fogyni, de nehéz emelni a kalóriabevitelt.(pedig próbálom én) Félek attól,hogy hízni fogok, lehet már betegesen.De igyekszem azért...

Most azért írtam ezt a kérdést ki, mert már mindenféle rosszat olvastam arról,hogy gyümölcsöt enni milyen rossz délután.Tudom,hogy hülyeség, de nem hagyott nyugodni.(nyugodtan el lehet engem ítélni, mert egyetértek veletek)

2011. aug. 26. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha hízol? Mérd magad hetente! Ha eléred az 50-et, akkor megint fogd vissza magad egy kicsit. Ismétlem: egy kicsit. Gyümölcsöt pedig bármikor ehetsz, nem kell minden tanácsot szentírásként értelmezni. Annyit javaslok, hogy lehetőleg étkezés elején fogyaszd a könnyen emészthető gyümölcsöt, ne a babgulyás, meg a töltöttkáposzta után. De olyanokat úgysem eszel. :-)
2011. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.Tényleg nem kellene ennyire komolyan vennem , csak tudom magamról,hogy ha látnám, hogy többet mutat a mérleg, rögtön bepánikolnék.:S De közben többet is kellene ugye ennem, így meg elkerülhetetlen lenne.Bár sportot beiktatom rendszeresen mellé, futásra gondoltam meg torna DVD-kre.Fogyni már nem akarok, csak formásodni,feszesedni,amennyiben ezt ezekkel lehet.

De már az agyamban lehet a probléma,mert tényleg ezen a délutáni gyümölcs zabálástól vagyok kiakadva.Sok szénhidrát és cukor...:S

2011. aug. 26. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy, fordulj orvoshoz...Nem piszkálás, ez tény...
2011. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!