Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra szempontjából ez jó...

Fogyókúra szempontjából ez jó ebéd volt?

Figyelt kérdés

1 tányér tyúk leves, kevés tésztát tettem bele, volt benne, máj, zúza. nyaka.

1 tányér csirkepaprikás(csirke comb) , pár szem krumplival. (kenyér nélkül)


2011. aug. 29. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

nem.

Fogyni nem fogsz vele, max izomból, ha keveset ettél, mert a tányér méret az ugye változó... de súlytartásra elmegy.

Fogyi csirkemellel, hallal és pároltzöldséggel fogsz. ha unod, az szívás...

2011. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem jó

krumplit nem eszünk, keveset se, tésztát se, keveset se, csirkepaprikást se, sehogy se

2011. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg bármit ehetsz. De ha kicsit bővebb volt az ebéd, akkor nagyon oda kell figyelni a többi étkezésre.


Ami nagyon meg tudja dobni az ilyen ételeket, az az olaj. Ha kevés olajjal készítetted, és nem ettél nagyon sokat belőle, akkor egyáltalán nem vészes.

2011. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Átlagos tányér leves volt, egy evőkanál tészta volt benne,csirkének a zuzája, nyaka, és a mája , meg répa volt benne.

A paprikásban pedig kb 1 db közepes méretű fött krumpli. 1 db csirke combbal.


Olajjal volt elkészítve.

2011. aug. 29. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt nagyon jó, de nem is rontottál el vele semmit! Ebédre nyugodtan eheted azt, amit épp főz anyukád, ha belefér a napi kalóriaszükségletedbe, mehet:)
2011. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SugarCat ***** válasza:
Szerintem nem rossz,a csirkepaprikást mindenképp jobb,hogy kenyér helyett krumplival etted(bár a krumpli sem számít kifejezetten fogyókúrás ételnek,de megfelelő mennyiségben ahogy te is leírtad teljesen belefér).Arra próbálj odafigyelni,ha olajon sütsz,hogy lehetőleg olíva,vagy más "egészségesebb" olaj legyen
2015. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hu de rég irtam ki :)) Milyen kis tudatlan voltam annó :)) Mára már van tapasztalatom, sikerült lefogynom 30 kilót a kérdés kiírása óta! Sőt, meg is tartottam, 5-7 kiló jött vissza ami kellett is mert már túlzásba vittem sokat fogytam :)
2015. máj. 27. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!