Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyenek ezek az adatok? Mit...

Milyenek ezek az adatok? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

161 cm vagyok.

Testsúly: 58 kg.

Derék: 71 cm.

Csípő: 87 cm.

Fenék: 90 cm.

Comb: 51 cm.

Kar: 27 cm.

Vádli: 33 cm.


Ezek alapján mit gondoltok, normál alkatom van? Vagy már inkább más kategória? Kellene fogynom/híznom szerintetek?


Ui.: én 2-3 kg-t szeretnék fogyni. Figyelek az étkezésemre és hetente 5x tornázok 1 órát.

De azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!

16/L


2011. szept. 1. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális adataid vannak. Nem is kellene fogynod. Viszont az nagyon jó, hogy ilyen sokat mozogsz és hogy figyelsz arra, hogy mit eszel, remélhetőleg sok gyümölcsöt és zöldséget valamint fehér husit, ugye?
2011. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
47%

szia.


én 164 cm vagyok és 52-53 kg. én kövérnek látom magam, volt is időszak amikot tornáztam, futottam, nem ettem de rájöttem h inkább eszek.:D

te büszke lehetsz arra h tornázol és figyelsz arra h mit eszel grat:)

2011. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A derék egy kicsit sok.

Kb 5-6 centivel lehetne karcsúbb.

A vádlira meg jöhetne 2-3 centi izom.

2011. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbálok minél több zöldséget, gyümölcsöt enni. Valamelyik este (8 óra körül) rám tört egy kis falási roham, legszívesebben chipset ettem volna. Helyette inkább megettem egy fürt szőlőt, nagyon finom volt. Azóta kb. naponta 5-6 fürt szőlőt megtudnék enni :)

A fehér hús sajnos nem mindennapos dolog. Sokszor van nálunk pl. sertés hús is, illetve csirkéből is szívesebben csinálnak anyukámék egy jó pörköltet nokedlival. Ilyenkor csirkemellett eszek és nagyon kevés szaftot. De azért a fehérjebevitel is próbálok figyelni, szoktam tojást és tejterméket enni :)

2011. szept. 2. 16:45
 5/6 Baba-Cica ***** válasza:
100%
A szőlővel azért vigyázz, rengeteg cukor van benne! ;)
2011. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, vigyázok. Azóta mondjuk nem is ettem szőlőt, mert a többit tesóm megette. Bár még mindig jobb a gyümölcs - hiába van bennük sok cukor- mint a csoki, keksz, chips, márpedig ha valamit muszáj ennem, akkor nincs menekvés, úgy is enni fogok. Ilyenkor nem mindegy, hogy mit. :D
2011. szept. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!