Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AKaraterőm=0. Az élet minden...

AKaraterőm=0. Az élet minden területén. Mit tehetnék ez ellen? Fogynom kéne.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert most én is ilyen szakaszban vagyok. Lehet, hogy azért mert munkát keresek, csak nem találok. Pedig egyszer már sikerült, 72-ről fogytam 57-re. Most ismét 61 vagyok (Úristen), az ideális 52-53 helyett (csak 158 cm vagyok). Minden reggel elhatározom, hogy most aztán belefogok, és délre minden megdől. Tudom, hogy az első 3 nap a legnehezebb de...egyszerűen végem.
2011. szept. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem ezek inspiráltak (7 hónap - 13 kg):

1. Annyira megtetszett egy gatya anno, de csak 1 mérettel kisebbe volt, vagy +1,+ 2 mérettel nagyobba... szal megvettem a 2 mérettel kisebbet, hogy belefogyok! (azóta már nagy is rám... de inspirálásnak szuper! csak pénztárcafüggő, én is 1szer csináltam ilyet de bevált.)

2. Nézegess képeket sztárokról, főleg bikiniben! Akik vékonyak persze :) nem csontkollekciókat hanem amit te is szépnek találsz.

Tűzd ki őket a szobádba, sőt ami a legfontosabb: ragaszd fel a hűtőszekrényre! Így amikor a hűtő felé mész és kinyitod az ajtót, látni fogod a vékony nőket, és meggondolod, kétszer is hogy: "Biztos kell nekem ez a szalonna? Biztos kell nekem ez a zsíros X kaja? Biztos kell nekem ez a cukrozott jégkrém?" Bevált nekem.

Ha esetleg péksütiimádó vagy, tehát bármi olyan kaja ami nem a hűtőbe megy akkor a konyhádba is ragaszd ki a képeket :DD

3. Nézegess képeket nagyon kövér nőkről. vagy filmeket, sorozatokat. Döntsd el: képes vagy-e változtatni?


4. Kezdj el sportolni, még jobb ha baráttal/ismerőssel kezded el mert akkor biztos nem hagyod abba! Eljárhattok edzőterembe is ketten, de a csapatsportok is remek mozgás lehet:)


Mondogasd magadban: Képes vagyok változtatni, és fogyni!

Ne azt mond, hogy 1 hónap alatt leadok - 5 kgot, mert az lehet nem sikerülne. Vagy akár túlszárnyalnád ki tudja. De menni fog, hajrá :)

2011. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!