Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehetne megoldani? A...

Ezt hogy lehetne megoldani? A válaszokért nagyon hálás lennék =)

Figyelt kérdés

Sportosabb, testet szeretnék. Persze nem ilyen hatalmas izmokra gondolok, a vékonyabb, szálkás izomzat lenne a vágyam , mivel lány vagyok :)

Sajnos konditerembe nem tudok menni, időm nem engedi, rengeteget tanulok és ráadásul másik városba járok suliba, szóval az utazás a maradék időmet is fölemészti, nem beszélve arról, hogy a kisvárosban ahol élek, híre nincs konditeremnek.

Egyedül este 9-10 óra felé tudok edzeni, de akkor már csak otthon van lehetőségem. Arra lennék kíváncsi, hogy otthoni edzéssel, alakformáló DVD-kel elérhető-e ilyen alak?

Van: Rubint Réka edzésprogramom, Cindy Crawford /itt vannak súlyzós gyakorlatok, sorozatokon és ismétléseken alapuló edzésprogram - ha valaki nem ismeri :)) /, valamint van Leg Magic-em, szobabiciklim (bár nem túl modern, de azért lehet tekerni), csípőtwisterem és taposógépem, illetve súlyzóim, a fél kilóstól a 2 kilósig. Még délután tudnék futni pár kört, de azt is csak az udvaron, mert ahol lehetni futni, mindenhol beton van, attól fáj a térdem.

Mi a teendőm?:)

A válaszokat nagyon köszönöm:)


2011. szept. 6. 20:08
 1/3 A kérdező kommentje:
És 16 éves lány vagyok, 173 centi, 61 kiló:)
2011. szept. 6. 20:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogynod nem kell, csak edzened elég. Váltogatva csináld a videós edzésprogramokat, az jó lesz. Rubint Rékát nem ismerem, de a Cindy Crawfordot csinálom és nagyon jó, mert a kis súllyal végzett ismétlések szálkásítanak, és mert utána ha jól csináltam, valóban minden izmomban érzem az izomlázat :) De gondolom, hasonlóak egymáshoz, váltogatni a kicsi eltérések miatt érdemes, meg hogy ne und meg olyan hamar :)
2011. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


én ezt csinálom, csak súlyzó kell hozzá otthonra, ami nekem először fél literes ásványvíz, aztán fél literes homokkal, aztán 2 literes víz, majd 2 literes palack homokkal. A súlyokat 2hetente emeld :)

2011. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!