Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az ideális étrend egy...

Milyen az ideális étrend egy 15 éves lány számára?

Figyelt kérdés

Ha este megéhezek akkor mit lehet enni? általában 6 előtt vacsizok, de van, hogy utána is éhes vagyok, mert általában 11ig vagyok ébren és az esetek 80%ban visszafogom magam, csak múltkor nem tudtam már aludni annyira éhes voltam, és nemtudom mit egyek ilyenkor.

Hány étkezés kell egy napra? Mit egyek?

Mivel kezdjem a napot?

Folyadékbevitel? Mikor? Mennyit? Mit?

170 centi vagyok és 60kg.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 21. 15:18
 1/3 anonim válasza:
sztem olyankor valami zöldséget vagy gyümit egyél de semmiképp sem kenyeret, édességet és zsíros nehéz kaját.
2009. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
48%

Szia!

Szerintem 15 évesen nem kell még ezen agyalnod !

Hagyd a szervezeted, hogy még töltődjön,hiszen még igen csak fejlődni fogsz.Ne fogyókúrázz semmi esetre sem !

Hisze gondolom Te is szeretnél Nőies alakot(mell, stb).

170 cm-hez telejsen normális a 60 kg ! Ne aggódj!

Persze a egészséges életmód fontos, ugyh fogyassz sok vizet,gyümit,és zöldséget a nap folyamán!

Ha este pedig éhess vagy, akkor igen is , hogy egyél ! Persze nem kell a fél hűtőt megenni, de vmi keksz vagy vmi könnyed vacsi belefér!

2009. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. vagyok a folyadékbevitelről pedig annyit hogy naponta 2 2,5 litert kell meginni.

és a táplálkozásnál még ezt is vedd figyelembe: reggelizz úgy mint 1 király, ebédelj úgy mint 1 módos gazda és vacsorázz úgy mint 1 koldus. :)

mondjuk én személy szerint nem tudok reggelire sokat enni de kipróbálom azt a módszert hogy ha felkelek megkell inni 1-2 korty folyadékot és akkor a gyomor emésztőnedveinek képződése beindul és jobbanesik a kaja.

hát remélem tudtam segíteni.


B.b.

2009. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!