Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyni? Hú,...

Milyen módszerrel fogyni? Hú, de unom a rengeteg fajta diétát, és döntsem el mi a jó, aha.

Figyelt kérdés

Tudom, szénhidrát szegény étkezés+ sport, DE:


- most szétválasztani? 90 napos-3 hétig bírtam


- egész nap alig enni, este habzsolni? harcosok diétája-éjjelre bezabálni, na nem..


- kódokra osztogatni, hagyatkozni? update, súlykontroll- bújjam folyton a "változásokat"


- vércsoport szerint?-miért, az egyáltalán fogyaszthat?


- szénhidrát tilalommal? atkins, south beach-aha, hogy még ne vagy alig egyek gyümit, húst, folyton számolgassak..


- egész nap kalóriákat számlálni?-dettó


-stb, stb..!


Komolyan nem tudom hogyan csináljam!

Teljesen belezavarodtam már!

Fogyjak, de hogyan?

Ha sok gyümit eszem az a baj, ha keveset, akkor az!

A hússal, tejtermékkel dettó ugyanez a helyzet.

Nem lehet egész nap csak zöldségen és vízen élni!

Nem találták még fel azt a diétát, ami egyszerű, tényleg hatásos, és nem egész nap az ételre kell összpontosítani, mert állítom ezért rontom el mindig, mert azt figyelem, mikor, hol, mit eszek.

Sportolok mellette(bicaj, séta, ugribugri, úszás), de jelentősebb súlyfeleslegem lett sajnos egy műtét végett, és 100%-os erőbedobással már nem tudok.

Mégis milyen diétát válasszak akkor, ami ennyi(napi kb 30 perc)mozgás mellett is hatásos?


2011. szept. 8. 14:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Na mar jo kesön talaltam ra erre a kerdesre, de muszaj valaszt irnom. Mar ne is haragudj, de szerintem igenis nyafogsz. Meg mielött tiszteletlennek tünnek, elmagyarazom miert gondolom igy. Igenis le lehet fogyni, mindenkinek, annak is, akinek szervi, vagy hormonalis problemaja van. En peldaul pajzsmirigy beteg vagyok. ( jo par honapja tünetmentes, az eletmodvaltasomnak köszönhetöen ) Kezdem azzal, hogy 2011 januar 1.- en 140 kg voltam. Sulyos volt a pajzsmirigy problemam, szivgyogyszert, es pajzsmirigy blokkolot szedtem napi 3 szor. Azota teljesen eletmodot valtottam. Igenis kaloriat szamoltam, kiszamoltam az alapanyagcseremet, es ahhoz merten alakitottam az etrendemet. Napjaban haromszor,max ötször ettem, ethat annyira nem tartottam magam a sokszor kicsit baromsaghoz, mert nekem igy volt kenyelmesebb, es megis sikerült. Es ettem mindenfelet, nem csak zöldseget, es gyümölcsöt, csak a cukrot hagytam el teljesen, a feher lisztet is, feher kenyeret egyaltalan nem eszek. Nem iszom cukros üditöket, sosem eszem gyors kajat. Mostmar hetente 5 nap minden reggel futok egy fel orat, vagy max 40 percet, meg heti 4 szer tornazok Beres Alexandra dvd re, egy orat, de ezt csak kb fel eve csinalom. Amig nagyon nagy volt a sulyom, addig minden nap 1 - 2 orat setaltam a gyerekkel. Jelenleg 79 kg vagyok, es szepen megy lefele a sulyom. Rendszeresen kontrollra jarok a pajzsmirigyem miatt. A verkepem nem is lehetne jobb, a közerzetem csodas, es semmi de semmi bajom sincs. 61 kg fogytam egy ev alatt, tehat nekem senki ne mondja, hogy nem tud lefogyni. Mindent lehet, csak akarni kell. Es egyszerüen nem a hülye villamdietakat kell nyomatni, hanem megfelelö helyen kell utanaolvasni a dolgoknak, es betartani a szabalyokat az egeszsegünk erdekeben. Pl.: www.orvosilexikon.hu Igy sikerülni fog. Remelem sikerül.


28N

2012. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!