Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Be van gyulladva az ínyem én...

Be van gyulladva az ínyem én nem tudom kinyitni a számat :O Ilyenkor mit lehet enni?

Figyelt kérdés

Nő a bölcsességfogam és annyira fáj, hogy szó szerint beszélni se tudok :( a fogdoki azt mondta semmi gáz, szedjek fájdalomcsillapítót, előbb-utóbb elmúlik. Egész nap folyós gyümölcsjoghurtot eszek, amitől meg megy a hasam :(

Mit ehetnék, hogy ne csapjam el így a gyomrom? És mit mozogjak? Úgy érzem, képtelen lennék most futni/súlyzózni :(


2011. szept. 8. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

menj vissza a dokihoz, a szájzár nem játék

amúgy meg, ha ilyenkor a fogyókúra a legnagyobb problémád, akkor baj van veled...

2011. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem szájszár, csak nagyon fáj ha kinyitom.

am meg nem azt kérdeztem, hogy mit egyek, hogy fogyjak, hanem h mit egyek, amitől nem leszek szarul... meg van benne egy kis tápérték, mert elég ramatyul vagyok.

2011. szept. 8. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
beszélni nem tudsz, csak folyékonyat tudsz megenni, ez szájzár, és tényleg nem játék. Antibiotikum kell rá
2011. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor ne a fogyókúra rovatba írj!!!!!!!


amúgy meg

tejbegríz

krémlevesek

joghurt

kefir

körözött

krémtúró

zöldség- és gyümölcslevek

tejberizs

2011. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Készíts magadnak gyümölcsmártást krumplipürével, azt nem kell rágni, csak nyelni kell. Nagyon jó még a zöldségkrém leves, amit könnyű elkészíteni, és sűrűre főzve, a piritott kenyérkockákat megáztatva benne laktatós is.
2011. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!