Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Január 17-e óta tornázom és...

Január 17-e óta tornázom és már 6 kg-ot fogytam. 4 óra után nem vacsorázok amikor tornáztam 1 hete abbahagytam a centik karcsúsodtak a kilók megmaradtak! Miért van az hogy a centik karcsúsodnak a kilók megmaradnak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
76kg voltam mostmár csak 70. Norbi duci tréningre tornáztam mostmár azt is hanyagolom.Segítsetek!!!törődjek bele????
2008. márc. 10. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképp mi is a problémád? Hogy kilókban nem látszik a fogyás, csak centikben? Hát örülj neki! A centi a lényeg, nem a kilók!! Hisz az izom nehezebb, mint a zsír, többet fog nyomni. De mégis sokkal másabban fog kinézni a tested.
2008. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!


Ennek elég egyszerű oka van. LEfogytál ugyan 6 kg ot, de mivel az étkezésed nem a megfelelő volt (4 óra után nem vacsorázok, nem tudom kitől vetted ezt a finoman fogalmazva is hülyeséget, de felejtsd el de gyorsan, köszi) ebben biztos vagyok.

Az egyik ok, azaz az egyetlen, hogy sikeresen letornáztad magadról az izmot. Ha minden igaz, feltehetően a tested alól kipúsztítottad úgymond az izomzatot, ami persze azt eredményezni hogy karcsúsodtál, de érdemi fogyás, testzsírvesztés nem történt. A lényeg, hogy megőrízd a húst, azt izmot, és közben lepucold róla a zsír, ehhez enni kell, bizony, sokszor, legalább 8x egy nap. És még lefekvés előtt is.


És nem kell beletörődni. Képes lehetsz teljesen lefogyni, vagyis a testzsírszázalékod leszorítani amennyire csak lehet. MEgjegyzem, hogy nem írtad pl a testmagasságod, nő vagy-e vagy férfi, bár én tippelnék hogy nő.


További infók itt: olvasd végig kérlek:


[link]


[link]


[link]


üdv

2008. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!