Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, az anyukám szerint...

Mit tegyek, az anyukám szerint jó vagyok így, de én le akarok fogyni?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok. Nem tudom mit tehetnékmert az anyukám nem akarja hogy lefogyjak, folyton azt mondogatja hogy nálunk a családban mindenki ilyen alkat, és nem szép a sovány lány, de én kövérnek érzem magam nagyon eldöntöttem hogy lefogyok de anyu mindig ilyen hízós kajákat főz, pörkölt, nokedli, paprikáskrumpli, meg kolbászos lecsó, szerinte ezek a jó kaják, meg ne egyem azt a sok szart. Mikor megtudta hogy fogyózom nagyon dühös lett rám, mert szerintem tökreteszem magam, de szerintem nagyon kövér vagyok és csúfolnak is a suliban. 152 vagyok és hozzá 58. Engem ez nagyon zavar, de nem tudok külön főzni magamra mert anyu főz ő itthon van és ha látja hogy nem eszek akkor gáz van. Mivel győzhetném meg hogy fogyózhassak? Ha nem eszek akkor addig piszkál míg meg nem eszem, mindig annyit szed nekem hogy alig bírom megenni, megvesz minden édességet és megsértődik ha nem eszek belőle. Mert szerinte az osztálytársaim telebeszélték a fejem. Régebben is duci voltam de most már nagyonzavar. :(
2011. szept. 22. 15:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Na mi történt azóta? Sikerült beszélj a védőnővel?
2011. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Na, így hat év után, ha látogatod még a gyakorit, elmeséled, mi lett? :D
2017. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!