Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend mire lesz jó?

Ez az étrend mire lesz jó?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár kilót fogyni, ezzel az étrenddel lehet?

R: egy pohár tej, valami könnyű péksüti vagy egy joghurt

T: pufirizs, és egy gyümölcs (általában körte vagy alma)

E: ami éppen van :) (főzelék, vagy csirke elkészítve, köret nélkül)

U: joghurt vagy gyümölcs

V: mivel későn érek haza általában nem vacsorázom.


Hetente egyszer járok spinning edzésre, és heti egyszer futok kb 30 percet.


Kenyeret egyáltalán nem eszek, csak reggelire valami pékárut. Édességből néha becsúszik egy kávé, vagy kakaó, esetleg 2-3 kocka étcsoki.


Így lehet fogyni hosszútávon?


2011. szept. 24. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

baromi kevés! bár nem írtad az adataid, ez max akkor lenne helytálló, ha 150/55 kg-s ágyban vegetáló vénasszony lennél.

Hús köret nélkül? fuhh, meg nem bírnám enni. senkinek nem lett tőle baja, ha betolt mellé 4-5 evőkanál rizst/krumplit.

az uzsonnád elég szegényes, ugye azt szoktuk mondani, hogy a napi 5 ÉTKEZÉS az ideális, nos neked az uzsid nem étkezés csak csipegetés max

nem vacsizol? ez a legnagyobb baromság. Ok, hogy későn érsz haza, de ne büntesd már a szervezeted azzal, hogy koplaltatod estére, amikor gondolom amúgy is fáradt vagy a suli/meló miatt. egyél akár egy kevés túrót, tojásrántottát zöldséggel, csirkehusit párolt zöldséggel, de ne koplalj!

a mozgás része rendben van (később bizti emelni kell rajta), de azt vedd figyelembe, hogy ezzel az étrenddel nem fogod bírni a sportot, nem lesz energiád.

a reggelire nem mondok semmit, szerintem egyáltalán nem ok a péksüti, max az elején, de azt is úgy, hogy fokozatosan elhagyod. pl. első 2 héten csak heti 3x eszel, utána heti 2x és így tovább. helyette lehet enni teljes kiőrlésű kenyeret sok felvágottal és zöldséggel, sokkal jobban laktat. Vagy egy nagy marék zabpelyhet joghurttal/tejjel gyümivel, mogyoróval... én egy ilyen reggelivel 4 órán át nem éhezek meg

2011. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem kéne elhanyagolnod a vacsorát. Esetleg vigyél magaddal valami olyant amit meg tudsz enni.

2011. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! amúgy érdekes, leírva énis kevésnek találom, de tényleg csak ezeket eszem és néha még tele is vagyok!

168/68kg vagyok, 20 éves lány ha ez számít valamit:)

2011. szept. 24. 18:43
 4/4 anonim válasza:

Szerintem lehet :)

Ezt már biztos sokszor hallottad, de azért én is mondom, hogy fontos, hogy inkább többször egyél és keveset! Az nagyon jó, hogy nem vacsizol, és hogy reggel iszol tejet, meg a sport is!

Szép alakod lesz, csak türelem, és el ne rontsd ;)

2011. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!