Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétvégén (tegnap máról)...

Hétvégén (tegnap máról) bnőmnél aludtam és? (lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmnél aludtam tegnap és ma jöttem tőlük haza. Bnőm péntek du.án bevásárolt és bejelentette hogy két napig abba hagyom a fogyót és én is eszek. Vett csomó édességet, csokik, keksz és mondtam neki hogy nem szabad és mondta h negyven kilósan mit akarok még fogyni...jelentem 49.4 kg vagyok.-.- :D és végül én is ettem egy csomó édességet, meg ugye anyukája is fözőtt rántott hús, sült krumplival (ez vacsora volt) ebéd meg húsleves. :((( áááááááááááá nagyon elrontottam? meg még reggel is ettem csomó mindent tehát már mais jóval átléptem...most nagyonnnagyon lelkiismeret furdalásom van. :/ ha egy napig ettem volna akkor talán nem, de igy h mindkétnap...:( persze nem egész nap feküdtünk de az a mozgás az nagyon nem elég hogy én ezeket mind lemozogjam. :// most hizni fogok ettől a két naptól? holnaap már vissza térek. :SSS 14/L :(
2011. szept. 25. 12:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hát aztán egy naptól sok bajod nem lesz..a hányingerről meg annyit, hogy menj el mozogj, sétálj, bicajozz kicsit és elmúlik a teltségérzeted. De ezt a fogyókúra témát szerintem hanyagolnod kellene, mert teljesen tönkreteszed magad 14 évesen. Én 17 vagyok, és két hónap alatt 13 kilót fogytam, de meg is lett az ára..teljesen legyengült a szervezetem, és 3 napig infúzión voltam, szóval vigyázz azzal, hogy mit csinálsz. Rendszeresen egyél, normális kaját is, ne csak diétásat, mert hosszú távon nem lesz jó vége. Jah, és 49 kiló..khmm..ne fogyjál tovább, már ezt is keveslem. :)
2011. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne fogyj!


A rántotthúst meg a sültkrumplit jobbára sütik (:

2011. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
neeeem, mit képzelsz? az rohadtul nem jó diétas, hogy nem eszel semmit... az egyszerűen saját szervezeted kínzásának lehet nevezni. figyi alig eszel pár napig, na ezzel NEM fogysz, csak a tested azt hiszi, hogy most vmi gond van úgyhogy vissza kell fogni a zsírégetésből, hogy tartsuk a szűkösebb napokra. ezután a pár nap után eszel rendesen, akkor meg a koplalás miatt fog többet raktározni a szervezeted....
2011. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!