Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért hizok? :...

Miért van ez? Miért hizok? : ' ( annyira elszomorított. Pedig minden olyan jól ment.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig minden olyan jól ment a fogyómmal, múlt szombati mérésem: 49.6 ma mennem kellett orvoshoz ahol tudtam hogy megfogják mérni a súlyom..és picit ideges vltam mert nem szeretem hétköznap méregetni magam, előtte nem ettem, meg semmi mert kora reggel mentem. Erre: 50.1 ezzmii????? miért hizok?? amikor MINDENT de tényleg mindent ugyanugy csinálok ahogy eddig. Nem, nem fog megjönni, és ha ez számit tegnap voltam "nagy wc-n" nemértem. :'( pedig már lassan csak súlyt akartam tartani, mert mostmár kb megvagyok elégedve magammal, igaz a csontozatom miatt a lábam nem túl szép mmint nem sovány DE közel sincs a kövérhez... ennyit szokott ingadozni? megnyugodhatok? :( ááááááááááááááááááááá.
2011. szept. 28. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Komolyan nem ingadozott még fél kilót a súlyod? Napi két liter vizet kéne inni helyből ez 1-1,5 kiló ingás.
2011. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
jóna biztos ingadozott már, csak most tök furcsa volt, de reggel nem ittam még olyan sokat h ennyit ingadozna...?! na most akkor mitől...??? :|
2011. szept. 28. 13:58
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem egy kb.szott gép vagy, hanem egy élőlény, akiben olykor több víz van, olykor kevesebb. Ez normális. Mondjuk nem tudom, mi a francnak fogyózol 49 kilósan, de ez más kérdés.
2011. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
jóna értem. :$ amuugy irtam is h most már leakartam állni vele, de tökre megijedtem most h akkor mivan? de ha csak tényleg ingadozik akkor megnyugodtam, és nemsokára abba hagyom a fogyókúrát. :)
2011. szept. 28. 14:02
 15/22 anonim ***** válasza:
Attól mert reggel nem ittál, előző nap igen, lehet hogy az gyűlt össze, csak fél óra múlva engedted ki. Nincs gond, ha reggeltől estig 2 óránként megméregetnéd magad, akkor is lenne ekkora, vagy nagyobb különbség.
2011. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
igenigen én is most gondolkoztam hogy lehet a tegnapi "bennem maradt" mert rengeteget iszok egy nap. :D
2011. szept. 28. 14:08
 17/22 anonim ***** válasza:

Na látod...

hasonló paraméterekkel rendelkezem, mondjuk 160 vagyok, de az csak pár centi különbség, és 50,5-53 közt ingadozik a súlyom. Normális az alakom, nem is mérem sűrűn, csak kb. 3-4 havonta egyszer, kíváncsiságból.


Szóval ne mérd magad sűrűn, ha figyelni akarsz, akkor is elég hetente egyszer, és csak akkor híztál, ha több héten át mindig mondjuk 53-at mérsz.

2011. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hetente egyszer szoktam, szombatonként csak ugye ma jött ez a dokis dolog...-.- de köszönööm a válaszokat. ! :)
2011. szept. 28. 14:12
 19/22 anonim ***** válasza:
a dokinál ruhban mértek otthon meg ruha nélkül mértél gondolom.ez sem mindegy!!!nem?
2011. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nemnem. ruha nélkül, topp meg bugyi volt rajtam...meg zokni. xd :$$
2011. szept. 28. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!