Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki szerint igaz, ez a raktároz...

Ki szerint igaz, ez a raktározós dolog?

Figyelt kérdés

nemtudom, lehet igazatok van hogy ha keveset eszel és utána picivel is többet eszel attól is hizol...szerintem ez nem annyira igaz mivel ha mondjuk tegyük fel 1600kcal a "megengedett" de én eddig csak 1000kcalt ettem, és ennék 1300at igy egy nap alatt (mmint nem ugy h egy hétig csak 1100at utána másik héten már 1200at stbstb...) nem igy értem hanem h egy nap megeszek annyit akkor még MINDIG a kcalomon BELÜL maradok, szóval fogok fogyni....vagy nem?



EZ CSAK EGY PL-DA VOLT EZT MOST TALÁLTAM KI!!! NEM RÁM VONATKOZIK!!!!


2011. szept. 29. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem azért, csak visszatértem a normál étkezésre, amit egy egészséges ember megeszik.
2011. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
értem. de szerintem ha egy koplaló ember lassacskán vissza tér akkor elérhető lenne h megússza.
2011. szept. 29. 17:22
 13/16 anonim ***** válasza:

a szervezet működése hülyeség szerintem is, teljesen alaptalan. nem értem, egy játékot miért kell ezzel bonyolítani. jobb lenne, ha kajálást úgy teremtették volna, hogy rányomsz a hűtőn egy lájk gombra, és akkor már jól is laktál oszt kész.

ugye mennyivel egyszerűbb lenne? ehelyett a kib.aszott szervezet itt néhány 100 000 év tapasztalattal, össze-vissza mindenféle biokémiai reakciók sorával működik! kit kell megfenyegetni, hogy ne így legyen?

2011. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
első reakcióm: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. szept. 29. 21:35
 15/16 anonim ***** válasza:
bíztam benne, hogy ilyesmi lesz. :)
2011. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy csak azt nem értem, hogy azért kérdezgeted ezt, mert direkt koplalni akarsz? De minek? Nem könnyebb normális táplálkozás mellett fogyni szerinted? Mivel kényelmesebb, vagy egyszerűbb, vagy kibírhatóbb a koplalás?
2011. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!