Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem ettem túl sokat ma?...

Nem ettem túl sokat ma? Lemenjen még éjfélkor egy fehérjeturmix?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem épp a legjobb, de most így jött ki:


50g zabpehely

100g natúr joghurt

120g tk. lisztes kenyér

100g sonka

paprika, saláta

40g rizs

200g párolt zöldség

100g párolt csirkemell

3 deci tejszínes hagymaleves (10%-os zsírtartalmú tejszínnel, víz:tejszín aránya a levesben 1:1)


félek, hogy már így is túl sokat ettem


2011. szept. 29. 23:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

[link]


ne szépítsük, ez több mint gáz...

egyébként heti 3 futás és 1-2 kardió. igen, elég sokat tanulok és keveset alszom, de az tök lehetetlen, hogy amiatt szinte egyáltalán ne fogyjak.

2011. szept. 30. 19:38
 12/16 anonim ***** válasza:

alak egészen nem rossz. kérdés, hogy mi a te célod, de nem tűnsz egészségtelenül zsírosnak.


az étrendeden jobban elgondolkodva..

100+100g hús kevés lehet, 100g csirkemell a kis 25g fehérjéjével még simán mehetne. avagy este a turmixod.

nem adogatom össze az energiákat, kevés kajának tűnik, nyomj esténként 30-60 perc erősítést. az eddigi edzésedtől, mindentől függetlenül. fekvőtámasz hát-hasizom erősítés, guggolás. kezdd el, és edzz minden este még így. ha ezt az étrendet tartod (+ még írok hozzá) és ennyivel többet mozogsz, majd 1-2 hét múlva írjál, mi van.


a kiegészítés: esszenciális zsírsavak? hal (olaj), olajos magvak, lenolaj? egyiket sem írtad.

vitamin bevitel? kis zöldség semmire nem elég. multivitamin, vagy minimum C-vitamin. lehet élni nélküle, de nem éri meg. ezekre szerintem még fordíts kis figyelmet, a többi oké kell legyen.

2011. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

500 mg c-vitamin meg 3-4 naponta mandula, kesudió, mogyoró.

+ gondolkozom azon, hogy vegyel l-karnitint edzés előttre, hátha segítene.


írok 2 hét múlva, remélem nem felejtem el :)

2011. szept. 30. 21:54
 14/16 anonim ***** válasza:

ha én vállalnám a felügyeletet fogyásod alatt, azt mondanám majd kérdezem hogy állsz.

most a 2 hetet úgy értem, hogy odafigyelve az étkezésekre várd ki mi lesz, és ha valamit nem tartasz okénak, biztos eszedbe jut majd segítséget kérni, valaki biztosan segít majd. de szerintem rendben lesz ez.

2011. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves Aczél!


Bár mostanában nem látlak írogatni, remélem, ezt olvasod. Ahogy ígértem, letelt a 2 hét, hát írok.

Változás nem sok történt, ugyanúgy 71 kiló vagyok (174 cm, immár 8. hete "nem fogyok"), viszont tegnap rámjött egy 38as nadrág és a combom is kisebb lett azóta.


fene érti, ezek szerint fogytam, de kilóban meg mégse látszik...

2011. okt. 14. 23:07
 16/16 anonim ***** válasza:

ezért általában nem kilókat nézünk, mert valljuk be, az csak egy szám érték, és nem az határozza meg, hogy rád jön-e a nadrágod. az izom pedig nehezebb mint a zsír.

szerintem folytasd így tovább, bár valahogy mindég kevésnek tűnik ez az evés mennyiség, de ha takarékos a szervezeted, minimálisan még visszavehetsz a rizsből, vagy a kenyérből.. ezt nem jó leírni, mert nagyon kevésnek tűnik, de ha a tömeged stagnál, akkor nyilván nem olyan kevés.


a rosszabbik variáció, amit nem hiszem, hogy rád igaz lenne, inkább koplalókkal történik, de azt hiszem korrekt lenne leírnom, az az lenne, ha túl kevés energiát, fehérjét viszel be és inkább izomtömeget vesztettél, de közben zsír jöhetett fel. ez nagyon nem tűnik reálisnak a te esetedben, de te látod magad a tükörben.


szerintem jól haladsz, ha felment a farmerod. és így tovább, nem kell sietni.

2011. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!