Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok fogyás, izmosodás céljábol?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit fogyni, illetve mindenképpen izmosodni a combom, hasam kornyékén. Azt kérdezném, hogy milyen sportot vagy gyakorlatot ajánlotok erre a célra? Foképp otthon végezhetoek érdekelnének. Fitnessterembe nem szivesen járnék.
2011. okt. 3. 20:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tudom persze, hogy a ketto egyszerre nem megy. Foképp izmosodni szeretnék, nem a fogyás vonz annyira(állítolag nem is kéne). Viszont én ugy tudom, hogyha izmosodsz, nem a kilóidon de a megjelenéseden látszik a kulonbség, tehát vékonyabb leszel valamivel. Nekem ez lenne a fontos :) Mellesleg koszonom az eddigi válaszokat!!!
2011. okt. 14. 12:36
 12/24 anonim ***** válasza:

Neked akkor alakformálásra van szükséged! Vagyis nem kell diétáznod ami a táplálkozást illeti normálisan egyél, ahogy egy rendszeresen sportolónak szükséges, és megfelelő mennyiségű sport,( kardio, aerob=futás ,bicikli, gyaloglás, úszás, lépcsőzés, taposógép( fenék és combformálásra a legjobb módszerek!!) hasizomgyakorlatokkal együtt.

Ezt rendszeresíted, kitartóan csinálod rendesen eszel, és nagyon nagyon jól és fittül fogsz kinézni!

25/F

2011. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
egyszerű taposógépet, pár ezer forintért tudsz venni, neten ha szétnézel akár 2 -3 ezerért is nézz utána, otthonra ideális! :)
2011. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

"Attól, hogy valaki nem gyúr, issza azokat a mű porokat, még sportolhat olyat, ami hatásos.." mindent leírtál.

hozzáértés nulla, álomvilág 100%.

2011. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Kedves 8:25ös! én csinálom a kangoo-t és igenis használ. Nekem nem kell fogyni csak erősítek de már az első óra után éreztem hogy nagyon jó. És csak azért írtam hogy nincsenek fiúk mert a kérdező azt írta, hogy nem szeretne fitnessterembe járni, és feltételeztem azért mert kellemetlen fiúkkal együtt edzeni. (de itt magamból indultam ki) De köszönöm a véleményt ;)
2011. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
használ, és érzed hogy jó. ez szép, leírod nekünk azt is, hogy miből érzed, hogy jó, illetve miben használ?
2011. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Kérlek/kérem szépen például úgy is fogyok hogy amúgy nem kéne (ez -2 kiló 2 alkalom után -> egy héten egy alkalommal van)

Ezen kívül feszesíti a combomat, és ezt érzem, mert a combom a 'kritikus testrész'em amit formálni szeretnék kangoo-val. De nyugodtan beleköthetsz/beleköthet még másba is válaszolok szívesen.

2011. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom, hogy ez belekötés-e, de mozgástól pl. nem lehet fogyni. tehát ha ezt érzed, az elég érdekes.. nem azt gondolom, hogy valótlant állítasz, de elég fura, hogy ezt írtad.

a másik, hogy feszesedik a combod. ez szép és jó, de ehhez izmot kéne növelni, fogyás alatt pedig a szervezetnek nincs miből izmot építenie, éppen tömeget veszít. leszámítva a kezdő szindrómát, ha valaki elkezd valamit edzeni, az izmai viszonylag gyorsan nyernek egy kis plusz térfogatot, ez mindenkire igaz.

2011. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Mozgástól nem lehet fogyni?? Ezt te sem gondoltad komolyan! És a fogyást nem csak hogy érzem de a mérleg is mutatja. (most persze jöhet az,hogy rossz a mérleg...)

A feszes comb pedig igen, akkor feszesedik ha van miből izmot építeni. Nos ha valaki csinálja a kangoo-t rendszeresen akkor kezdetben megszabadul a felesleges kilóktól, majd ezkezd izmosodni/ feszesedni a lába. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy tudod-e mi az a kangoo?!?!

Elég intenzív mozgás... Linkelek is egy videót róla: http://www.youtube.com/watch?v=wcKPNA9AbAg És a videón még az is megfigyelhető hogy férfiak is csinálják :))

2011. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

uhh.. látom alapvető tényeknek vagyunk híján.

zsír akkor mehet le, ha energiahiánnyal működik a szervezeted. láttál már sportolót aki kemény edzést végzett nem ugrabugrát, és elfogyott volna?

izom egyre nagyobb, de általánosan nagy terhelésű edzés mellett fejlődik, HA mellette van erre megfelelő étrend (tápanyag ellátás)

és végül: nem voltam kíváncsi a kangoo videóra, mert mutatok igazi (kemény) láb edzést, amivel lehet izmot növelni, ellenben tudtam, hogy a kangoo-nak ehhez semmi köze.

[link]


ami nem azt jelenti, hogy hülyeség ezt csinálni, csak érdemben nem várnék csodákat tőle. semmi köze a fogyáshoz, sem izomépítéshez (feszesedni lehet kicsit, mert a terhelt izmok térfogata kicsit növekszik, lásd glikogén raktárak növekedése).

én is edzek, harcművész vagyok és nem a kamu fajtát gyakorlom, nekem is van erősítő edzésem, de azt nem várom hogy egyszer a tükörben rácsodálkozzak mekkora izmaim vannak, vagy milyen brutális combom.. mert nem az az edzés, nem az az étkezés, ami ehhez kell. persze sok sok év alatt van némi látszatja, de ez semmi, ha valaki már 1 éven belül akar fogyni, vagy izmosodni.

2011. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!