Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elég/nem sok egy napra?...

Ez elég/nem sok egy napra? Nem fogyni szeretnék, csak megtartani a súlyomat

Figyelt kérdés

kb. 170 cm vagyok, 44 kg. és légyszi ne gyertek azzal,hogy inkább híznom kéne, nem szeretnék, de tényleg!

reggeli: 1 szelet tk. kenyér(toast)+ 1 főtt tojás+kicsi felvágott

tízórai: szendvics, 2 szelet ugyanolyan kenyérből, zsírszegény sajt (2 szeletnek felel meg normális méretből), csirkemellfilé

ebéd: étel házhozszállítótól rendelem, norbis, vagy sima diétás, annak a felét eszem meg (átl. 500-600 kcal az egész adag)

nasi: 50g pirított szójabab, de van,hogy ehelyett fél zacskó ropit eszem:S (125g)

napközben eszem 3-4 almát.

előre is köszi


2009. szept. 18. 17:46
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
jaj, bocs 16/l, és suliba járok, elég sokat gyalogolok ( kb napi 40 perc, + heti két tesi, meg néha járok úszni,mondjuk heti 1-2)
2009. szept. 18. 17:53
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Talán próbáld ki, hogy fogysz vagy hízol tőle. Ezt itt neked senki nem fogja megmondani, nem hiszem el, hogy magadtól ennyi eszed nincs. Bár a ropiból kitűnik...
2009. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Vészesen sovány vagy. Egyél ami jól esik, ne számolgasd! ha nincs étvágyad, fordulj orvoshoz! Még mielőtt ideér az influenzajárvány.

Ez nem szerelem kérdése, fontos, hogy egészséges légyél!

A soványság nem vicc, súlyos következményei lehetnek.


Ne, tudom hány éves vagy, de felteszem fiatal Ebben a korban más programodnak is kéne lenni, mint a napi étkezésedet figyelgetni! Menj bulizni, barátkozz! Akkor egyél, ha éhes vagy, azt amit megkívánsz, meg ami jut.

EZ EGYKÉSZ VITAMINHIÁNY, EZ AZ ÉTLAP, egyél barnakenyeret, sokkal többet, vörös húst, tojássárgáját, urambocsá vörösbort!

Sötétzöld és sárga és piros zöldségeket. Gondolom nem akarsz rákot kapni.

A toast kenyeret felejtsd el, rendes, teljes kiőrlésűt egyél.Vajat, zsírt is egyél, hogy a vitamin fel tudjon szívódni.

Csokit, kávét, teát , sört, fagyit, dinnyét. Mert élvezni is kell.

Csoda, hogy még életben vagy. Biztos, hogy vérszegény vagy, egyél sok májat, spenótot, marhahúst!

2009. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
eszem zöldséget, az ebédemben mindig az a köret. és barna,teljes kiőrlésű a kenyerem, csak azért írtam,hogy toast,hogy akkora szeletekre kell gondolni..de köszi a választ:)
2009. szept. 18. 18:41
 5/27 A kérdező kommentje:
ja, és persze,hogy eszem margarint:)jó minőségűt..sajnos vörös húst tényleg nem eszem sokat, csak néha, de azért,mert nem annyira szeretem az ízét:S csokit is eszem nagy ritkán, nem vagyok egy édesszájú..
2009. szept. 18. 18:43
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
az a gond, hogy ez amit te étrendnek nevezel egy 5 éves szervezetének sem fedezi a szükségleteit. Garantált a folyamatos izombontás a nem megfelelő fehérjebevitel miatt, és még lehetne sorolni de nem akarlak ijesztgetni mert az gondolom úgy sem használ. A kérdésedre válaszolva ez semmiképpen sem sok egy napra (nem is értem ez hogy juthatott eszedbe)
2009. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem tudom...csak nyári szünet óta híztam egy kilót..mondjuk centiben nem látszik persze, szóval lehet,hogy izom,mert azóta többet mozgok..de én tényleg nem szeretnék hízni..max izmot, de azt se sokat, mert nagyon tetszik a vékonyság
2009. szept. 18. 18:58
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
Jó ronda lehetsz. Tőlem lepontozhatsz.
2009. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
hát nem ezek a visszajelzések:D
2009. szept. 18. 19:29
 10/27 A kérdező kommentje:
és természetesen nem pontozlak le, lehet véleményed:D
2009. szept. 18. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!