Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi 5 napban fogytam...

Az utóbbi 5 napban fogytam 6.5 kg-ot. Most mindegy, hogy miért. Nem is nagyon tudtam enni sem, meg az ideg is nagyban közrejátszott. Szeretném megtartani a kialakult súlyomat. De hogyan tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Mivel az elmúlt napokban madárcsipegetésnyit ettem kétnaponta, félek, ha elkezdek enni rendesen (márpedig muszáj, mert bukom kifelé, gyenge vagyok, a gyomrom is nagyon fáj)akkor a szervezetem mindent elraktároz, tudván, hogy nem kapott enni. HOgy csináljam hogy ne jöjjenek vissza a kilók?
2011. jún. 24. 10:01
 1/6 bix ***** válasza:

ha tudnánk erre mondani valamit, akkor az ideális diéta az lenne amit te csináltál. bebuktatni a szervezetet koplalással, 5-7 nap alatt ledobni 7-10 kilókat, aztán 5-7 nap normál diéta hogy súlytartás mellett feltöltődj, erőt gyűjts, aztán koplalás megint...


amit tehetsz hogy napi 5-6 kis étkezés, és heti 3-de inkább 4 edzés. futás, bicikli, úszás, akármi. valamennyit sajnos fel fogsz szedni amíg begyorsul az anyagcseréd.

2011. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, mert beleestem ebbe én is, nem is egyszer (1 hét alatt 7 kg, hasonlók).

De nem tudtam megtartani azt a súlyt soha.

Most lassan adtam le 11 kg-ot (5 és fél hónap), nagyon merem remélni, hogy szeptemberbe nem szedem vissza.

2011. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
most mindegy miért--->anfetamin származékok--->megoldás speedezz tovább és vékony maradsz..míg 20 évesen elnem visz a szívroham.:D
2011. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy a 22%-odból milyen válaszokat adhatsz...

Amúgy az előtted szóló vagyok, és elmondanám, hogy nem kell hozzá semmi szer, elég, ha az embert kellően földhöz vágják lelkileg, csak úgy látszik, nem kerültél még ilyen helyzetbe...

2011. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hallod? Bár anfetamin származéktól fogytam volna!!! Mit tudsz te???

Az értelmes választ adóknak pedig köszönöm szépen!

2011. jún. 25. 11:14
 6/6 anonim válasza:
bírom az ilyen válaszolokat, semmit nem tudnak és egyböl beleokoskodnak- értem ezt arra, aki rögtön drogokra gondolt- bnöm pl most szakított pasijával és vagy 4 kilot adott le alig egy hét alatt. ugyh ne itélj egyböl. am én is csak annyit tudok mondani, hogy mozogjál. ne ilyedj meg ha a mérleg többet mutat, mert az izom nehezebb, mint a zsír, viszont szebb is :D
2011. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!