Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúrának ez megfelelő?

Hízókúrának ez megfelelő?

Figyelt kérdés

hízókúrán vagyok.

Reggeli: egy tükörtojás (60 gramm), egy szelet tk. kenyér (20 gramm), 2 szelet pulykamell sonka, kicsi mustár, savanyúság. 2 dl (2,8%-os) tej.

Tízórai: 2 nagy fürt szőlő.

Ebéd: egy nagy tányér kelkáposzta főzelék (rántással készült), egy kisebb fasírt.

Uzsonna: egy nagy alma, 5 szelet korpovit keksz.

Vacsora: egy 50 grammos tk. kifli, 3 szelet csirkemell sonka, sok zöldség.

Utóvacsora: egy alma, 2 gombóc fagyi.


2011. okt. 16. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Kevés a kalória, kevés a fehérje. Tömeget növelni csak rengetek fehérjebevitel mellett lehet, anélkül csak háj lesz rajtad.

Rizs, csirkemell, sok egyéb hús, olajos magvak,zöldség, cukros gyümölcsök, stb...

2011. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hát szerintem ez nem olyan nagy hízókúra! Az hogy többször eszel az nem elég, mert egyik étel sem tartalmaz sok kalóriát...

Az ebéded is főzelék,... hát az sem egy hú de kalóriabomba!

Ha hízni akarsz , egyél sok szénhidrátot, pl sok péksüteményt, fánkot. Ebédre meg egyél krumlit, tásztát, húst, desszertnek is ehetnél valami cukrosat, tartalmasat, mondjk Somlói galuskát, és amiben sok a szénhidrát, az a kukorica.

De miért akarsz te hízni? Túl vékony vagy?? Hány éves vagy?? Jah de mindent csak mértékkel fokozatosan szabad!!!

2011. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
46 kg vagyok, 15 éves, 162 cm. az orvos aztmondta mindenképp kell híznom 3 kilót.
2011. okt. 16. 14:03
 4/10 anonim ***** válasza:
kicsi soványka vagy, de semmi drasztikus..kezdj valami sportba és egyél ennél jóval többet - ezzel max a súlyodat tartod, de inkább fogysz
2011. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hízókúra ez basszus!

Tifelétek nincsenek pékségek meg cukrászdák?

Reggelire meg megetne jó kis békönös meg disznósajtos kenyér,vagy nutellás kenyér kakaóval,péksütemények. Ebédre valami jó kis pöri nokedlivel,desszertnek palacsinta. Uzsira gyümölcs meg cukrászdából valami süti. Vacsira meg pizza,gyrostál,hamburger kólával.

Olyan nehéz ez???

Birom amikor sápítoznak a hízókúrások,mindent felfalhatnak amit csak látnak...erre azt eszikmint egy drasztikus fogyózó... -.-

2011. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó, nem hájat akar, hanem nagyobb testtömeget ;)
2011. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kilábalófélben az anorexiából, igen, nehéz...
2011. okt. 16. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy nagyobb testtömeget akar még eheti ezeket. Nem kell életünk végéig mindenkinek minden egyes áldott nap csirkén meg rizsen élni!

Amit meg leírt hízáshoz az egy fogyis étrend,akkor mit eszik vajon ha nincs hízókúrán? O_o

Szerintem meg a hölgyeményre simár ráfér 3kg zsír is.

2011. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

persze, hogy ráfér 3 kg zsír is, de jobb lenne, ha 5-6 kg izom és 2 kg zsír menne rá ;)


attól hogy hízni akar, még nem kell mindent összezabálnia - de igazad van, a rizs és a csirke sem megoldás ;)

2011. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha anorexiás voltál, még akkor sem!


Én is anorexiából jövök ki:

R. tejeskv, egy szelet vajas-pulykasonkás kenyér

T. egy csík csoki, egy győri édes

E. gyümileves, rizs, töltött-sült csirkecomb

U. alma, egy linzer

V. még nem tudom

UtóV. egy bögre tej, ey győri kex, és egy túró rudi


De még ez sem elég, tudom. :)

2011. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!