Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok mára? úgy hogy a...

Ez sok mára? úgy hogy a mozgás délután csak séta lesz

Figyelt kérdés

ez kb hány kcal lesz ?

reggeli : 1 cerbona 66 kcal,1 kis piskóta 91, és egy kis keksz 50 kcal meg egy cukor 23 kcal

ebéd : csináltam 2 salátát ( vann benne reszelt répa,saláta levelek,uborka,paradicsom,mozzarella, és alma a másikban meg hal és ugyanazok mint az előzőben kivéve az almát

vacsora : nem tudom egy zöldalma vagy még egy kis piskóta ( 91 ) vagy cerbona

-és talán bekapokegy ilyen nagy golyós rágót délután


2011. okt. 23. 10:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1. Nincs semmiféle szer, amivel fogyni lehet diéta nélkül.

2. Nincs "fogyasztó", edzés, gép vagy készülék.

3. Diéta nélkül fogyni nem lehet! - aki az ellenkezőjét állítja, hazudik!

4. Célirányosan fogyni egy testrészről nem lehet. Genetikailag meghatározott, hol tárolódik a legtöbb zsír és honnan tűnik el utoljára. Nem lehet a problémás területeket se edzéssel, se zsírégetővel fogyasztani, minden ilyen állítás hazugság.

5. Az éhezés nem fogyaszt, hanem az izmokat bontja, ami gátolja a zsírégetést. A táplálkozásnak felkeléstől lefekvésig kel tartani, a "6 óra után nem eszünk" elv baromság és káros.

6. Az összes sztárdiéta baromság!


Fogyás alatt tegyük fel, hogy azt értjük a mikor az átlagember nem rendelkezik izomtömeggel, de túl sok zsír van rajta, és ettől szeretne megszabadulni. Az étrendnél a szálkásítás szabályai irányadók. Jegyezzük meg, nem a testsúlyunkból kell veszítnünk, hanem a zsírból, az izomvesztés nem jó! A jel.szó harma_dik betu:k


Edzés: súlyzós edzés és aerob edzés. A súlyzós edzés intenzitása nyilván kezdő szint, az edzés szekcióban található 3 napos kezdő program javasolt.

Azok, akik nem akarnak/tudnak súlyzós edzést végezni, fogadják el, hogy az eredmény mérsékelt lesz. Számukra kardió edzés javasolt, ez okozza ugyanis a magasabb intenzitása révén az izmok stimulációját – de összehasonlíthatatlanul gyengébb szinten, mint a súlyzós edzés – és így arra ösztönzi a testet, hogy a bevitt tápanyagokat ne zsírként tárolja, hanem az izmokba szállítsa. A nem kielégítő táplálkozás azonban MINDIG izomvesztéshez vezet, aminek egyenes következménye a zsírvesztés leállása, sőt a zsír tárolása. Fogyni (zsírból) csak hosszú távú munkával és diétával lehet, a minimális eredmény 12 hét, de kövér embereknél évekre kel tervezni.


Mintaétrend 60-65kg-os súlyzós edzést nem végző nőnek:


1. 20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj

2. 50g csirke+30g rizs

3. 50g csirke+30g rizs

4. 50g csirke+200g zöldség

5. 50g csirke+100g zöldség

6. 50g csirke+200g zöldség


A kaja tetszőleges módon elkészíthető, fűszerezhető és sózzunk! Finom legyen! Kevés gyümölcs megengedett, édesség, cukor, liszt tilos! Szószok és egyéb dzsuvák tilosak!

Az itt bemutatott étrendek működő minták, de ezek sikeréhez egyénre kell optimizálni!

Célszerű ezt a mintát mindenkinek a saját testtömegéhez testre szabni. A csirke szabadon helyettesíthető egyéb sovány hússal a megfelelő mennyiségben, a rizs azonban nem, az csak pufirizzsel, maximum részben főtt krumplival helyettesíthető!

A 6 óra után tilos enni elvet eszünk ágában se legyen betartani, baromság! Amint kihagyunk étkezést, azonnal izmot bontunk és visszatartjuk a zsírvesztést!


Builder.hu, alapismeretek 3. rész.

szerintem ha ennél több magyarázat kell valakinek, az fizessen óradíjat, hogy elmondjam. vagy keressen rá a témára, tanuljon.

2011. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat majd akkor megpróbálok tervezni vmilyen étrendet ami jó és nem hízok tőle
2011. okt. 23. 11:35
 13/19 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy sajnos ezek a berögzült baromságok milyen hatással vannak még a köztudatban... örület

Egyébként ennyi kajával amit leírtál, csoda hogy sétálni van erőd... komoly és rendszeres mozgás nélkül nem igen lehet tartósan testzsírt csökkenti, a tested rendes tápanyagellátását megkerülve pedig, nemigen lehet komoly és rendszeres mozgást végezni. Érted a lényeget? :)

A rendszeres sport nélkülözhetetlen a diétához, a minimum hogy aerob mozgást végezz heti 4 alkalommal legalább 45 perc minimum alkalmanként, ez lehet bicikli,szobabicikli, kocogás, intenzív séta(megállás nélkül) taposógép,lépcsőzés stb stb

A mozgás legyen monoton, de ne túl intenzív a pulzusod ne menjen 130 fölé( így a szervezeted a zsírokhoz fordul és azokat égeted, de ez csak 20-25 perc mozgás után kezdődik ami igazán számít az utána lévő idő, ha megszokod emelheted az időt egy órára vagy kicsit többre is;)A leghatásosabb egyébként az aerob+súlyzózás kombinációja; Az egészséges táplálkozásról egy millió cikket találsz, ha beírod a google-be hogy mit kell enni egy diéta alatt,

2011. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

tulajdonképpen ami az idézett szövegben van, az már majdnem jó számodra is. te valamivel kisebb vagy, és kérdés az anyagcsere mértéke (edzésed stb.)

de kiindulásnak ez a rizs + csirke + zöldség elég jó alap.

2011. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm ^^ amúgy sporosztályba járok szóval van heti 3 tesióránk + focizok déluténonként a suliban meg mivel nincs lift a házban 5 emeletet szépen lépcsőzök de emellet akkor szerintem elmegyek majd még biciklizni meg futni amúgy a hot jóga az jó lenne szerintetek ?
2011. okt. 23. 11:50
 16/19 anonim ***** válasza:

én más vonalat képviselek, azt mondom hogy minél brutálisabb és kegyetlenebb egy edés, annál több energiát éget el a szervezet, és annál jobban pörög az anyagcsere. ez egy kemény dolog.

a jóga az első harcművészetekből származik, ha valaki igazi jógát csinál annak baromi erős, ruganyos és hajlékony teste lesz, de ezek a divat kamuk említésre sem méltók az eredetihez képest. hajlékonyságra jók.

hot jóga felejtős szerintem: azzal kezdtem, hogy brutális edzés kell, és többet nem írnék :)

2011. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
értem köszi :D
2011. okt. 23. 11:57
 18/19 anonim ***** válasza:

hagyjátok már, ez megint ez a csaj:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__22..


mondom én, minden héten felnyom egy ilyen kérdést, kérdező SZÁNALMAS vagy, nincs életed? nincsenek barátnőid, akiknek az agyára tudnál menni ezzel? vagy már megtörtént? ja, bocsi, ebben az esetben értem, hogy miért minket fárasztasz már sokadjára, ha egyszer más már meg se hallgat.

14 éves. LOL, így kell tönkreb.szni egy tinikort...

2011. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
napasztek ilyen hülyét...hova akarsz fogyni pasztmek??!
2015. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!