Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó lesz?...

Szerintetek ez így jó lesz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 5kg-ot, persze nem lenne baj ha többet is sikerülne de egyenlőre megelégednék ennyivel.

Nem akarok drasztikus diétákba kezdeni, mert annak sose lesz jó vége.

Kaja: Reggelire mindig müzlit eszek tejjel, suliba 1 db szendvicset (sonkásat, vagy párizsisat), meg egy almát, olyan 4 óra körül érek haza akkor ebédelek valamilyen főt kaját, este csak akkor eszek, ha még is előbb ebédelnék és akkor is vagy valami gyümölcsöt vagy csinálok joghurtos salátát. Inni: amit minden nap az: víz (1-1,5 liter), tej, néha gyümölcslevet. Meg próbálok minél kevesebb cukros dolgot enni-inni, édességet is mellőzöm.


Sport.: Otthon tornázok. A lábra van "legmagic-em" az jó a combra, meg még lábemeléseket csinálok, hasra felülések, hasprés, ollózás, szökdeléseket is szoktam csinálni, nyújtásokat, meg egy kis helyben futást. Tudom ez inkább az izmokat erősíti, mint fogyaszt de az is jó lenne ha formásodnék.


Ez az 5kg amit írtam az reális, mert inkább formálni szeretném az alakomat és szokták mondani, hogy az izom nehezebb mint a zsír. Szerintetek amiket leírtam ezzel tudok elérni valami eredményt pár hónapon belül? Vagy ha nem akkor valaki tudna nekem javasolni valamit? Köszönöm előre is. :)


17/L


2011. okt. 23. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

reggeli cukros müzli helyett natur zabpehely

suliba szendvics okés mehet bele sajt is és zöldség

ebéd okés

vacsit ne hagyd ki ha nem vagy nagyon éhes akkor max ejy kis joghurt és túró almával

2011. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!