Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák egy picit koplalni...

Hogy tudnák egy picit koplalni? (további infó lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy picit koplalni, mert nagy a hasam. 51kg vagyok és 13 éves. Azt mondják sokan, hogy meg ne próbáljak fogyózni meg semmi, mert teljesen ideális, sőt még picit szedhetek fel magamra. De az a gáz, hogy van hasam lehet azért mert nem egyenletesen van elosztódva a súly?

Nem tudom. Szóval az a cél, hogy lemenjen a hasamból, na meg az úszógumimból...


2011. okt. 25. 19:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hány centi magas vagy?
2011. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ez nem helyesírási hiba, az ország egyes részein így mondják. nyelvjárás.

"én 13 évesen rettentően szégyelltem volna magam, ha így írok" gratulálok, találtál a kérdező mondatában 1 azaz EGY db hibát, és egyből szarrá oltod. ráadásul az Á és az É betű egymás mellett is van, tehát lehet sima félregépelés is.

de nem, mindenképpen ki kell oktatni őt, hogy azt jegyezze meg, hogy egy ilyenért oltják, ne pedig azt ami a lényeg: hogy ne koplaljon.

2011. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Igen, a nákolás nyelvjárás, de ettől még hiba. Tömeges hiba. Te is ki tudtad emelni a mondandómból a lényeget, gratulálok.
2011. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
165 centi vagyok
2011. okt. 25. 20:58
 15/19 anonim ***** válasza:
43 kiló vagyok, és nekem is "van" hasam. Az a has, amit te rossznak látsz természetes, nem leszel síklapos, mint az Alföld. Fogynod sem kell, mivel az a has természetes, ahogy nálam is.
2011. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10%

Hát ennyi bunkót tényleg ritkán látni. :-( Kötekedtek ezzel a kicsi lánnyal, aki gyakorlatilag a hasát szeretné eltüntetni, és az úszógumiját! Tehát van neki! És zavarja! Attól, hogy cseszegetitek, még a problémája nem oldódik meg. Ráadásul még baromságokat is írnak egyesek. A legjobban az tetszett:

"azzal amúgy is csak azt érnéd el,hogy izomból meg vízből fogynál a háj meg megmaradna és rondább lenne a hasad,mint most" Na kérdezném, ezt az okostojást, hogy ezt a baromságot hol olvasta? Vagy csak nem egyedül találta ki? Nameg egyáltalán el bírta olvasni, hogy a kicsilány 13! éves? Olyan rugalmas a bőre, mint a gumi, vazze! Mellesleg én többször fogyóztam már életemben, szülés után bizony akár koplalással is, és no lám! Nemcsak a víz és az izom ment le, hanem a háj is. Na nem lett lapos alföld a hasam, de nálam nem az volt a cél. A bőröm rugalmas maradt, és feszes. Hja, persze mindezt nem bő harmincasként éltem meg, mint mostanság sokan, de itt nem is ez a lényeg.

Kicsilány, te pedig ne szomorkodjál a sok sületlen baromságon, az egészből csak annyi igaz, hogy a mozgás valóban segít, koplalás helyett pedig sok saláta, gyümölcs, hús. Kerüld az édességet, szendvicsek helyett joghurt, kérd meg anyukádat, hogy a vasárnapi ebédnél krumpli és rizs helyett adjon párolt zöldséget köretként. Naná, hogy mindenki azt mondja, hogy ne fogyózz, kicsi is vagy még, és az 51 kiló tényleg nem sok. Ha egy kicsit jobban oda tudsz figyelni arra, hogy mit-mivel eszel, és annyit mozogsz, amennyit csak tudsz, előbb-utóbb eltűni az a kicsi háj is. Sok sikert!

2011. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

koplalástól kiürülne a beled. nyilván kisebb lenne a hasad. ez egy 13 évestől egész szép következtetés.

viszont inkább edzened kellene hasizomra, akkor benn tartaná a beledet, és nem löttyedne ki. ezt nem mondták még?

2011. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:24-nak szánom:


fiú vagyok ...:D

2011. okt. 26. 15:34
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi! :-D Na akkor meg lüke kölök! Hova a bánatba akarsz te még az 51 kilódból fogyni? Tudom, hogy a lányos-nyálas fiúkák a trendi kölkök manapság, de azért ne essél át a ló másik oldalára! :-) No koplalás, sok bicaj, ha nem sportolsz! Az én fiam is hiú, mint a fene, ha kicsit megnő a hasa, ő is ledolgozza. Sok sikert, kajálásban meg kérd anyád segítségét! :-)
2011. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!