Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alkalmas lehet ez diéta alatt...

Alkalmas lehet ez diéta alatt reggelinek?

Figyelt kérdés

Diétám alatt úgy gondoltam hogy reggelire natúr gabonapelyhet ennék magasabb rosttartalommal!

Van itthon két féle, pehely ezek nem natúrak és nincs dobozuk mert lemérték őket (Auchan-ból)

Az egyik egy vegyes cucc: neve Gyümölcsös müzli

Összetevők: árpapehely, búzapehely, rozspehely, zabpehely, mazsola, banánchips apríték, kukoricapehely, papaya, füge, datolya,

Nincs semmi tápanyagjelzés, energiatartalom, szénhidrát, stb Szerintetek ebből 100g/ hány kalória és szénhidrát lehet? Alkalmas lehet reggelibe egy ilyen diéta alatt? És diéta után csak egészséges normál étkezés részeként?


A másik sima cornflakes szintén Auchan-os, az van ráírva: kukoricadara, cukor,( hogy mennyi az ????) jódozott só, maláta kivonat, emulgeálószerek:zsírsavak mono és digliceridjei


Én őszintén, vennék magamnak egy totál natúr magas rosttartalmú gabonapelyhet, de előtte ezek használhatóak lehetnek a diéátámba? És ha igen mennyit egyek belőle kb

Köszönöm szépen!


2011. okt. 27. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sok, de szerintem kevesebb. mivel 1g tiszta zsír (olaj) is csak 9kcal, így a néhány szem dió 10-20g is csak 90-180kcal, de még ha nagyobb tömegről is van szó, a dió az dió, és nem zsír. tehát lehet pár szem dió 30-40g, de abban van víz, szénhidrát és egyéb holmi, meg kell nézni az energiatartalmát táblázatban.
2011. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ezek amugy hizlalnak...de reggeloire nyugottan eheted...ket evokanalat onts fel tejjel...es akkor ez kb 250kcal lessz..ami nem sok...
2012. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!