Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A merleg 105kgt mutat, es nem...

A merleg 105kgt mutat, es nem romlott el?

Figyelt kérdés
megmertem magam es 105kg vagyok, csodalkoztam is, hisz amugy meg nem nezek ki annyira ducinak, 42-es a méretem. kiprobaltak masok is a merleget es mindenkinek passzolt a suly, tehat biztosjol mukodik..csontjaim lehetnek ilyen nehezek? vagy esetleg tanacs?
2011. nov. 1. 10:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ha haza megyek megprobalok feltenni kepet, most pasimnal vagyok..de amugy aranytalan a testem..azt mar eszrevettem regebben..csipom az joforman nincs, de vizont vallaim meg eléggé nagyok :/
2011. nov. 1. 11:46
 12/15 anonim válasza:
nem lehet, hogy csak óvatosan ráléptek a mérleg sarkára?
2011. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mérleg hiba: kalibrációs hiba esetén minél nagyobb tömeget mérsz, annál nagyobb lesz a hiba. tehát ha eleve nehezebb vagy, mutathat többet mint másnak.


testtömeg: ha jól nézel ki, akkor miért foglalkozol a tömegeddel? ha konkrétan acél csontvázam lenne és ezért mondjuk 50 kilóval nehezebb lennék, mi a fa.szért érdekelne? áttérnék az elpusztíthatatlan feledzett csontot igénylő harctechnikákra.. neked meg nem kell foglalkoznod vele, ha egyébként semmi problémád.

2011. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó rég volt, de mi derült ki????
2016. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem válaszolsz?? Tényleg érdekel.
2016. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!