Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jó, ha este 5 után...

Melyik a jó, ha este 5 után már nem eszem fogyi céljából, vagy igenis ennem kellene?

Figyelt kérdés
Most már teljesen össze vagyok zavarodva-e kérdés terén, mert valaki azt mondja úgy lehet fogyni ha 5 után már nem vacsorázom, más meg azt állítja, hogy az anyagcsere akkor belassul, mert nem szabad hagyni, hogy a szervezet reggelig "éhen" maradjon. Akkor most mi az igaz?
2009. máj. 7. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért szokták az 5-6 órát mondani, mert az a lényeg, hogy lefekvés előtt 3 órával egyél utoljára, akkor is valami könnyű vacsit. Reggelire pedig rendes, tápláló reggelit, hogy beinduljanak a "motorok"

Nem hülyeség az a régi mondás, hogy

reggelizz mint egy király, ebédelj, mint egy polgár és vacsorázz, mint egy koldus :)

2009. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ok ha a szervezet reggelig éhen marad, de valahogy fenn kell tartania magát úgyhogy izmot fog bontani...

Az meg ugye nem jó...

Sőt hogy felkészüljön az esetleges további ilyen éhezésre szépen elkezd raktározni...

Én akár lefekvés előtt is betolom a csirke+zöldséget, és mégis fogyok úgyhogy nem kell túlspilázni a dolgot..

2009. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nius:P Egyébként akkor eszem este csirkemellsonkát az úgy megfelel?
2009. máj. 7. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem arra a darált sz@rra gondolsz amit a felvágottas pultban adnak?

Annak mindenhez van köze csak a csirkemellhez meg húshoz nem... Tényleg kényelmesebb mint sütni csirkemellet csak éppen drágábban veszel rossz minőségű valamit...

2009. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja arra a szar csomagolt felvágottra gondoltam:) Na de Én nem tehetem ám meg, hogy minden nap csirkemellet süssek és egyek, szerintem a gatyám is rámenne. Na akkor marad a rántotta este fele:)
2009. máj. 8. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!