Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan emberek,...

Tényleg vannak olyan emberek, akik rengeteget esznek, de mégsem híznak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ne irigyeld őket. Vagy rossz az anyagcseréjük, vagy nagyon hamar égetnek el mindent a szervezetükben.
2011. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35 ff vok évek óta 70-73 közt akármit eszek meg akármennyit.
2011. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nah, én pont olyan vagyok... Éjjel nappal nasizok és össze vissza eszem. Heti 4-szor dolgozom 8 órát, az is alkalmankénti munka. A többi szabadnap.

160 cm vagyok és 50 kg. Minden héten mérem magam és 49-51 között mozgom. Bármennyit eszem nem tudok hizni. Pár kilót még leadok és túl sovány leszek. Próbálok hízni, de nem megy...

20/L

2011. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ismerek én is olyan pasit, aki egy időben minden áldott este nagyadag tejbedarát evett lefekvés előtt cukorral, kakaóval és banánnal, mert állítólag ennél nincs hízlalóbb étel. Hát nem hízott egy grammot se. Most kínkeservesen minden napos gyúrással, fehérjeturmix hegyekkel sikerült pár kilót feltornásznia, de még mindig nevetségesen vékony. Ja és palacsintából lazán betol 40-et egy ültő helyében.
2011. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen vannak.
2011. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tekike99 válasza:
igen. nekem apám és öcsém is ilyen. egyébként semmi baj az anyagcseréjükkel, vagy bármi mással. egészségesek mint a makk. nyugodtan irigyelheted őket, én is azt teszem :)
2011. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

En ugy tudom, h ez nem jo, szal az anyagcsere zavar miatt van.

Nem jut eszembe, de van egy tok egyertelmu oka, h miert baj.

2011. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

névleg vannak.

a valóságban: vagy betegek, vagy sokat, intenzíven edzenek és gyors az anyagcseréjük, vagy leginkább NEM esznek sokat.

nézd meg mit eszik egy testépítő hogy elkezdjen hízni, és meglátod, hogy nem is eszel sokat.. (értem ezt a "sokat" evőkre :)

2011. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

persze, h vannak. nekem pl. nagybátyám ilyen, kb 40 éves koráig ehetett amit akart, és semmi...

aztán a "változó korban" (nem tudom, férfiaknál van ilyen?) simán felkapott 20kg-ot, és ha sokat eszik, hízik...


szóval nála ez " a korral jár"

2011. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
addig jár a korral, amíg nem nézel utána az ok-okozati összefüggésnek: nem állítasz fel egy a teste működésére jellemző energiamérleget, utána simán be lehetne látni, hogy x mennyiségű élelmiszer még éppen csak fedezi az aktivitását, az energiaszükségletét. és persze ez változó. kortól, egészségi állapottól, és életmódtól is.
2011. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!