Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülhetne ilyen...

Stella90 kérdése:

Hogyan sikerülhetne ilyen életmód mellett?

Figyelt kérdés
számítógéppel dolgozom kb a nap 24 órájában, tehát vagy ülök a gép előtt, vagy félig fekszem...meghíztam kereken 80 kilora...azóta naponta 1 órát Béres Alexandrázom már 2 hete...kevesebbet eszek, és megválogatm, hogy mit...sok gyümölcsöt(persze nem mindenfélét) és rengeteg folyadékot fogyasztok. vajon sikerülhet ilymódon lefogynom, hogy csak azt az egy órát mozgom le naponta? ha igen, mennyi időbe fog telni? (teszem hozzá általában nem megyek semerre...eddig ha mentem, biciklivel mozogtam...de most télen ezt nem tudom folytatni) még annyival egészíteném ki, hogy a párom általában 5-6 (vagy épp mennyi) órával később kel, mint én...amíg fel nem kel, nem tudok semmit sem csinálni, mert egy egyszobás lakásunk van, így nekem is ágyban és csöndben kell maradnom addig...tippeket/ötleteket kérnék előreis köszönöm...és ha kérhetném, normális válaszokat adjatok...
2011. nov. 22. 13:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Izmael nagyon köszönöm! :)
2011. nov. 22. 14:43
 12/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen:) A bemásolt oldalon sok egyéb mozgásformát is találsz, csemegézz kedvedre:)

Ha még szükséged lenne ilyen linkre, szóljál.

2011. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

tudom mit tanácsos ennem kb mikor, és hogy azokat hogyan és mikor bontja le a szervezetem...mivel hajnal 3-4-5 kor szoktam elaludni, így én nem tudom betartani, hogy 6 óra után ne egyek...


Bocs, de én még mindig kételkedem, főleg a fentiek alapján. Ha szerinted probléma, hogy "nem tudod betartani", hogy 6 után ne egyél, akkor valószínűleg rengeteg téveszméd van még.

2011. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
oké drágaságom próbáld már meg, hogy délután 2kor kelsz, 6kor vagy előtte eszel utoljára, és fönt maradsz még 10-12 órát mindenféle evés nélkül...kíváncsi lennék, meddig bírnád...szerintem itt nem én vagyok az, akinek téveszméi vannak...
2011. nov. 24. 22:26
 15/17 anonim ***** válasza:
MIERT KELSZ KETTOKOR? AMUGY MEG LENYEGTELEN MILYEN SZAKASZBA ESZEL, HA 2KOR KELSZ AKKOR LESZ A REGGELID, 6KOR LEHET AZ EBéD éS 9KOR A VACSI HA éJJFéL UTANMéSZ ALUDNI. EGYSZERU MINT AZ 1X1, KIHAGYOD A TESZTAFéLéKET MARIS MEGKONNYEBBUL A SZERVEZETED..
2011. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
azért kelek kettőkor, mert nekem úgy jó...nem mindig kelek kettőkor, elég rendszertelen...van, amikor reggel 9kor már fent vagyok, viszont van, amikor 2ig alszom...
2011. nov. 27. 15:08
 17/17 A kérdező kommentje:
hát kb hajnal 4kor szoktam átlagban lefeküdni, nem pedig éjfélkor...a tésztaféléket természetesen kihagyom, ennyire nem vagyok hülye...ha olyan egyszerű lenne, mint az 1x1, nyilván nem tettem volna fel a kérdésemet...
2011. nov. 27. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!