Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülhetne ilyen...

Stella90 kérdése:

Hogyan sikerülhetne ilyen életmód mellett?

Figyelt kérdés
számítógéppel dolgozom kb a nap 24 órájában, tehát vagy ülök a gép előtt, vagy félig fekszem...meghíztam kereken 80 kilora...azóta naponta 1 órát Béres Alexandrázom már 2 hete...kevesebbet eszek, és megválogatm, hogy mit...sok gyümölcsöt(persze nem mindenfélét) és rengeteg folyadékot fogyasztok. vajon sikerülhet ilymódon lefogynom, hogy csak azt az egy órát mozgom le naponta? ha igen, mennyi időbe fog telni? (teszem hozzá általában nem megyek semerre...eddig ha mentem, biciklivel mozogtam...de most télen ezt nem tudom folytatni) még annyival egészíteném ki, hogy a párom általában 5-6 (vagy épp mennyi) órával később kel, mint én...amíg fel nem kel, nem tudok semmit sem csinálni, mert egy egyszobás lakásunk van, így nekem is ágyban és csöndben kell maradnom addig...tippeket/ötleteket kérnék előreis köszönöm...és ha kérhetném, normális válaszokat adjatok...
2011. nov. 22. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hat en kozel 100kg-os voltam amikor elkezdtem 2honapja dietazni, es en is ulomunkat vegzek egesz nap a gép elott vagyok..en dietazom mert a torna nem fer bele semmikeppen az eletembe, komolyan nincs 15percem se, de dietaval lement mar 14kg a 2honap alatt, persze ennek nagy resze viz volt, de orultem ennek az eredmenynek is, vettem szek helyett azt a nagy labdat(most nemtudom hirtelen mi a hivatalos neve :/) es azon ulok, jobra balra dolongelek, azon probalom a testreszeimet megmozgatni..persze az lenne a legjobb a rendes testmozgast betudnam iktatni az eletembe, remelem, h arra is sor kerul..
2011. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szerintem a lehetőségeidhez képest ez igen jó eredmény...
2011. nov. 22. 13:24
 3/17 anonim ***** válasza:

A körülményeid tényleg nincsenek segítségedre, de szerintem amit lehet igyekszel kihozni belőle.

Nevetséges dolognak tűnhet, de ahhoz, hogy csöndben végezz 1-2 gyakorlatot annak semmi akadályát nem látom a párod alvása miatt. Mindössze egy székre van szükséged. Ez az 5-6 óra rengeteg, ahhoz hogy elvesszen. Csomó gyakorlatot tudnál csinálni a székbe ülve akár otthon, akár a munkahelyen. Fel is állhatsz (az még nem ébreszt fel senkit) és pl. klassz farizom gyakorlatokat tudsz végezni. A székben ülve is lehet hasizmozni, lehet gerinc, kar, lábmunkákat végezni. (1-1 kg súlyzó a karmunkához eleinte).Ha még ezt hozzáadod a Béres A. -hoz és az étkezésedhez, szépen fognak lemenni a kilók. Hogy mennyi azt megsaccolni sem lehet, mert ez nagyon egyénfüggő. Én úgy kalkulálnék, hogy 1 hónap alatt 4-5 kg. Ami egy idő után lassulni fog. A 80 kg még nem egy veszett súlytöbblet, hacsak nem vagy 150 cm....

2011. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem :D 170 cm vagyok, de világéletemben 60 kg körül mozogtam...1 kg-os súlyzókat szoktam használni arra, hogy csak egy kicsit megmozgassam magam...meg persze a béres alexandrához...persze ettől én sem várok csodát, hogy 1 hónap alatt lemenjen minden...viszont én hajlamos vagyok a gyors fogyásra/hízásra...ezért a bőröm elég csúnyán szétrepedezett...csíkos lettem...a combom, a fenekem fölött, és az úszógumim...ráadásul minden ruhámat kihíztam szó szerint...a barátnőmtől kellett nadrágot kérnem, mert a sajátjaim közül egy sem jön már rám...emiatt elég letört vagyok, de próbálok pozitív lenni, és a végeredményre koncentrálni...
2011. nov. 22. 13:57
 5/17 anonim ***** válasza:
az elso vagyok, en azzal motivaltam magam, hogy keszitettem fenykepet magamrol amikor elkezdtem fogyozni, aztan egy honapra ra ujra fenykep egy honapra ra ujra fenykep, és ossze montazsoltam, hogy sorozat legyen, és annyira orulok a valtozasnak, a bonprixbol rendeltem magamnak ruhakat, mindig 48/50esseket vasaltam, na most direkt 44/46ossakat rendeltem, hogy motivaljon, h beleférjek, és megment, most johet a 40/42-es méret..es hidd el tenyleg egy szek segitsegevel illetve labda segitsegevel is lehet fogyni, csak persze az agyban dol el minden(szerintem) :))
2011. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
persze...igaz nem tudom, hogy egy székkel mit lehetne kezdeni :) tényleg nincs ötletem...leírnád kérlek?
2011. nov. 22. 14:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Kicsit macerás a gyakorlatokat leírni, de igyekszem linket küldeni.

És van egy nagyon jó könyv is: Göde Imre, Mozogjunk okosan.

Nem egy veszett ára van, és mind, mind olyan gyakorlattal van tele, amit szépen, csendben, ugra-bugra nélkül lehet csinálni. Hamarosan megírom a többit, most tépnem kell:)))

2011. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]


Csak egy kis ízelítő, hamarosan adom a többit is:)))))

2011. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. napi 1 óra mozgás bőven elég

2. az étkezésen viszont sok múlik, és sajnos akik ide írnak, azok közül 90%-nak fogalma sincs arról, milyen rosszul csinálja - kérdés, hogy te jól tudod-e, hogy kell táplálkozni, vagy bedőltél valamilyen elméletnek

3. amíg a párod alszik, elmehetnél edzőterembe vagy futni

2011. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
futni sajnos nem tudok hosszútávon egy epehólyag rendellenesség miatt...edzőteremre pedig nincs pénzem...az otthon nyugalmában sokkal szabadabban tudom megcsinálni a gyakorlatokat...az étkezéssel úgy vagyok, hogy nem csinálok semmilyen konkrétan előírt diétát...tudom mit tanácsos ennem kb mikor, és hogy azokat hogyan és mikor bontja le a szervezetem...mivel hajnal 3-4-5 kor szoktam elaludni, így én nem tudom betartani, hogy 6 óra után ne egyek...igazából ugyanúgy eszek sokmindent, de megválogatom, hogy mit, mikor és mennyit...nem fogom megvonni a számtól a falatot...sem éhezni sem pedig víznapozni...ígyis megiszok naponta 2,5-3 l szénsavmentes ásványvizet...
2011. nov. 22. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!