Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ennek a fogyókúrának a neve?

Mi ennek a fogyókúrának a neve?

Figyelt kérdés
Valamelyik divattervezőtől indult, ha jól tudom. A lényege annyi, hogy meg van adva egy nap hány kalóriát juttathatsz be a szervezetedbe. Sok ilyen van, tudom..de itt nagyon minimális kalóriáról van szó, számos modell bele is halt. A fogyókúra neve érdekelne, vagy pedig, hogy mennyi az a bizonyos kalória mennyiség.
2011. dec. 1. 17:38
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Hát, ha Karl Lagerfeld-re gondolsz, ő a fogyókúra első 3 hetében fehérjeporokon élt, zöldséglével kiegészítve, napi 900 kalóriával. Később ezt 1000-1200 kalóriára növelte. De gyanítom, hogy a modellek ennél is kevesebbet ettek.
2011. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ana boot camp, skinny girl diet, de ezek csak egymás után rakott számok, olyan napi 500 kalória átlagban. nem igazi diéták.
2011. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom aválaszokat.

azt hiszem az első válaszolónak van igaza, Karl 3D diétájára gondoltam : D de majd utána olvasok a tobbinek is, koszonom mégegyszer

2011. dec. 2. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!