Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó lehet fogyókúrának?

Ez jó lehet fogyókúrának?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, hogy egy ilyen tojás-alma diétát csinálnék, melynek fő elemei ez a két étel lenne (alma nyersen, tojás főve). ennék még más zöldségeket + reggel kenyeret vagy zabpelyhet estére néha túrót. ja és a tojásból max 2-3 sárgáját ennék ha ez nen lenne elég akkor még sima fehérjét.

mivel suliba járok heti 3 tesi megvan, és elég zokat mozgunk, az egyik az egybe van tartva tehát másfél óra tesi, meg péntekenként röplabdázunk olyan 1-2 órát. inni is innék jó sokat, a jojó effektus nem érdekel mert azt kitudom majd küszöbőlni


előre ia kössz :)


2011. dec. 1. 18:51
 1/7 Krisz85 ***** válasza:
28%

gratulálok, és mi lenne, ha ennyi erőráfodítással, hogy kinézted ezt a "diétát" és utánnaolvasnál dolgoknak kicsit komolyabban, mit hogy kéne? hmmm?


Pls body. builder.hu, tanulj azoktól akik a zsírtól a legkönnyebben és leghatékonyabban szabadulnak meg, és bármennyire is fáj ezt beismerni, egyetlen csoport van ilyen a világon, őket úgy hívják , hogy:


testépítők

2011. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egész jó a megközelítésed, de a mennyiségek elég fontosak ,normális diétába mérni szokták illetve naponta legalább 5x kéne étkezni.


Kicsit furcsán hat leszólni az embereket hogyha nem egyből a testépítésről kezdenek el olvasgatni, magától honnan tudná hogy ott találja meg amire szüksége van? (mert másrészről viszont tényleg így van) én is azt javaslom body.builder.hu .

2011. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit pontosítanék a megközelítésedről hogy a sok alma nem túl jó ötlet. 8-10%a cukor és nem vicc ez kizárja a diétás ételek listájáról. diétába is kell gyümölcs de csak mértékkel.
2011. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
régen már diétáztam egyszer, akkor lement 10 kg, de most visszajött 5, ezért fogok odafigyelni ezután. azt a -10kg-ot épp annak a body builder-es oldalnak köszönhetem, illetve egy testépítő barátomnak, szóval azt hiszem tudok 1-2 dolgot, és nem kinéztem ezt a diétát hanem a régi, igencsak drága és sok időt elemésztő diétámat gondoltam ötvözni egy olcsóbb, főzést alig igénylő, de ugyanakkor minden fontos tápanyagot tartalmazó "összvér" diétává... szerintem minden fontos dolog van benne, tojás pedig az olcsó fehérjeforrás... nem tom mit tud a kedves első belekötni... jó, húst azt nem írtam de biztis ennék azt is, és mérném is az adagokat úgy hogy napi max 1400-1500 kcal legyen az össz bevitt étel
2011. dec. 1. 20:59
 5/7 Krisz85 ***** válasza:

NEm kötekedtem, a tojás nem rossz, csak a sárgáját azért ne edd meg, max minden 5 db tojából 1 db sárgáját hagyj majd a rántottátdba, úgy még okés.

A sima fehérje is jó de csak az összes fehérjéd 30 % ig, jobb a szilárd fehérje. Az alma bár alacsony GI szénhidrát, mégis kerülendő a cukor és savtartalma miatt diétában, max reggel még okés, edzés után esetleg kis mennyiségben belefér, de kb. ennyi.

2011. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor mit egyek alma helyett/mellett? puffasztott rizs jô lenne? sárgáját tudom, hogy nem nagyon kéne enni, írtam is bár lehet h értelmetlenül egy kicsit... meg akkor beiktatok valami húst (halat, csirkemellet) is, úgyse bírnám anélkül...
2011. dec. 2. 20:25
 7/7 Krisz85 ***** válasza:

Jó szénhidrátforrások:


basmati rizs (tescoban olcsó) zabpehely (ennek a zsírtartalmát bele kell számolni a napi összbe ), vörösbab, lencse, barna rizs, telj kiörlésű kenyér, ami csomagolt és nincs benne búzaliszt, zöldségek


rostnak pedig brokkoli zöldbab, paradicsom uborka stb

2011. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!