Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tömegeljek, vagy adjam...

Most tömegeljek, vagy adjam le a felesleget?

Figyelt kérdés
160cm/48kg vagyok.Napi 2000kcalt eszek, kb. 120g fehérjét és 200g szénhidrátot. Járok konditerembe, de zavar az a kis felesleg. Szerintetek inkább most, vagy majd nyáron adjam le a feleslegem?
2011. dec. 2. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány, fiú ?
2011. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleg???
2011. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15/L vagyok.:) Tudom, hogy nincs sok felesleg rajtam.
2011. dec. 2. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben lány vagy, nem erősen NEM ajánlanám a tömegelést elkezdeni amennyiben felesleg van rajtad. Pont az egyik legsikeresebb testépítő nyilatkozott néhány évvel ezelőtt e témában és az volt a véleménye, hogy míg férfiaknál talán még előnyös is a tömegelést felesleggel elkezdeni, addig a lányoknál/ nőknél ez inkább hátrányt jelent. Miért ?

Azért, mert a tömegelés alapból feltételez némi felesleg felszedését. Ezért felesleggel indulni + még felesleget felszedni, necces dolog lehet nők szempontjából, akik alapból jobban raktározzák a zsírt és nem olyan az égésük, mint a férfiaknak. Ezért tanácsosabb előszőr leadni a felesleget és aztán izmosodni, ha nő vagy.

2011. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DE a te esetedben szó nincs feleslegről, az izmosodás viszont annál inkább rád férne ! :)
2011. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!