Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Többnyire csak sporttal le...

Többnyire csak sporttal le tudok fogyni karácsonyig?

Figyelt kérdés
Igyekszek visszafogni az evést is, de ha nem eszek akkor rosszul vagyok. 158 cm és 59 kiló vagyok, 54 kilósan már meg lennék elégedve magammal, tehát 5 kiló lemehet úgy ha mondjuk nem eszek nasit, + igyekszek este 6 után nem enni, és amellett minden nap van 1 óra mozgás valamilyen formában (bicikli, görkori, torna)
2010. nov. 9. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán le tudsz csak sporttal is fogyni ,de kicsike rá az esély.
2010. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem sportoltál, de viszonylag egészségesen kajálsz (kevés cukor, liszt), akkor igen.

Ha eddig is sportoltál, akkor nem valószínű.

Ha túl sok a cukor a kajádban, akkor se valószínű.

2010. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg hát... karácsonyig nem túl sok idő van, kis túlsúlyból (a tied nagyon kicsi) heti fél kg-t legyet fogyni normálisan, éhezés nélkül. Úgyhogy karácsonyig necces, de jan-febr. végéig szerintem sikerülhet.
2010. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül nem fog lemenni. Ez a "ha nem eszek rosszul vagyok" felfogás akkora hüyleség. Utána kell olvasgatni hogy mit szabad enni diéta alatt. A diéta nem éhezést jelent.
2010. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megpróbálom a diétát, csak az a baj, hogy kis családomra amúgy is főzni kell, és arra hogy magamnak csináljak kaját ahhoz már időm nincs, ha meg keveset eszek akkor estére úgy fáj a fejem, hogy csak na.

Sportolni eddig is sportoltam, de kb. heti 3x 1órát, na azért megpróbálom visszaszorítani a cukrot és a szénhidrátot:)

2010. nov. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!