Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni karácsonyig?

Így le tudok fogyni karácsonyig?

Figyelt kérdés

Egy napom kb így néz ki hétvégén:

reggeli sajt, vagy kefír, ebéd ma oliva olajon párolt és sült csirkemell (nem csöpögött a zsírtól) és párolt gomba, vacsi kefír, vagy főtt tojás egy kis félvágottal, esetleg mikroban sült virslivel.

hétközben kb:

reggeli kb az, mint hétvégén, ebédre felvágott zöldséggel, esetleg egy kis kenyér, vacsi szintén valami zöldség, vagy tejtermék hússal. Uzsonnát és tízórait ha van időm eszek, ha nincs, akkor elmarad.

Mozgás hétközben tempós séta, lépcsőzés, ez napi 1 óra, fél-félre bontva, hétvégén 20 perc torna Rubint Réka-20 perc önmagadért-ra.

70 vagyok, olyan 56ra akarok lemenni. Így sikerül karácsonyig tartósan fogyni?


2009. okt. 17. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy éhség elűzésére, de inkább édesség helyett kávét iszom, napi olyan 5 pohárral. Van amikor kevesebb, az 5 a max, amit megiszom, ezt általában hétvégén. Hétközben reggel 1 pohár.
2009. okt. 17. 14:24
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni?
2009. okt. 17. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

jó, csak egyél néha azért gyümölcsöt is és kevesebb felvágottat, virslit.A húst párolva inkább. Sok zöldséges salátát egyél, az telít és vitaminnokkal teli.

A sportot ne hagyd ki:)

2009. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj a gyümit úgy értettem, hogy tízóraira meg uzsonnára nem mindig eszem, reggelire van, hogy gyümölcsöt eszem, meg van, hogy vacsorára, meg van, hogy csak úgy:)

Felvágottból ált csirkemell felvágottat veszek, a virslit, akkor 1 max 2t eszem.

A mai húst anyum úgy csinálta, hogy egyik oldalát bekente olivaolajjal, és úgy tepsiben megpirította, aztán párolta. Így nem lett olyan száraz:) De csak ennyi olaj volt benne:)

2009. okt. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!