Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hánytatással ért már el...

A hánytatással ért már el valaki eredményt? úgyértem annyian csinálják. Legalább eredményes?

Figyelt kérdés
Nem akarom kipróbálni, csak kíváncsi vagyok.
2011. dec. 8. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos h a fogaid előbb utóbb elrohadnak. Akkor már inkább kerekdeden élnék, mintsem ronda, fájó fogakkal.
2011. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

nyilván értek el, mert ha kiokádják a kaját, az olyan mintha kevesebbet ettek volna.

de milyen is az az eredmény..?

1. fogak nem készültek sósavra. tehát pár év alatt komoly maráis lesz rajtuk.

2. egyéb tünetek, néhány hónap, év után már beidegződik a szokás, és többé nem lehet szabadulni tőle. beszéltem bulimiással, már nem is tud normálisan kajálni.

3. kiokád tápanyagokat. ez nem hiánybetegségekhez vezet? esetleg emésztési zavarokhoz, betegségekhez, nyelőcső rákhoz.

4. általános tápanyag hiány (hiszen ebből is lehet "koplalás") miatt legyengült, zsíros szervezett...


nos, ilyen eredményekre kellene számítani.

Acccél.

2011. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én igen. Egyszer nagyon berúgtam és nagyon szarul voltam. Meghánytattam magomat és rögtön jobb lett. Hál isten sok-sok éve nem volt rá szükségem, ésszel iszom. :)
2011. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam, ezért nem értem .. :S
2011. dec. 8. 20:35
 5/23 anonim ***** válasza:

most kíváncsi lettem. mit nem értel?

Acc.

2011. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen, lehet vele fogyni, volt időszak, amikor mindent kihánytam.
2011. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
részvétem :/
2011. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én csak ritkán hánytam, kb. 10-szer két-három hétig, aztán észhez tértem. Nem teljesen mondjuk. De inkább eszek kevesebbet, minthogy a bűntudat miatt hányjak, és szétmarassam a torkomat, fogaimat.
2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ajj, csak pofáztam magamról, a kérdésre meg nem válaszoltam. Elértem vele eredményt, hiszen a kaja nem maradt bennem.
2011. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogyha elég lenne csak nem úgy zabálni mint egy disznó akkor mért??!! Oké hogy utána nem lesznek éhesek de akkor is >.< miért nem tudják elfogadni magukat? mi vezethet egy ilyen "döntéshez" hogy akkor ők most mindent kihánynak???
2011. dec. 10. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!