Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetnék gyümölcs helyett?

Mit ehetnék gyümölcs helyett?

Figyelt kérdés

Ha fogyókúráról van szó, mindenki azt hangoztatja, hogy sok zöldséget és gyümölcsöt kell fogyasztani. Ez rendben is van, de mi van akkor, ha nem szeretem a gyümölcsöt? Konkrétan az a helyzet, hogy ki sem állhatom a gyümölcsöt. Nem tudom mi történt velem ezen az éven, de fokozatosan az összes gyümölcs "abba maradt ízleni". Először a citrus-félék, majd az alma, körte, eper, dinnye, banán, stb. Most már ott tartok, hogy a gyümit semmilyen formában nem vagyok képes megenni, még a gyümölcsös joghurt is undort vált ki belőlem.

Mit tudnék pl. uzsonnára enni, ami vitamindús, laktat és egészséges? Mivel lehet "kiváltani" a gyümölcsöt?


2011. dec. 15. 00:41
 1/5 tetro ***** válasza:
zöldséget?
2011. dec. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zöldséggel.

Vagy itt a sütőtök szezonja.

A gyümölcslé sem megy?

2011. dec. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyers sargarepa, paradicsom, uborka, karalabe - tudom, most a sargarepa az egyetlen megfizetheto :(
2011. dec. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem gond.

Itt meg rengetegen azt hangoztatják, hogy a gyorsan felszívódó gyümölcscukor miatt nem ajánlatos a gyümölcs diéta idején.

Én sem viszem túlzásba, talán heti 1x eszem gyümölcsöt.

Paprika, paradicsom, uborka... Amit gondolsz:-)

2011. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen. milyen jó hogy azért vannak akik felfogják a lényeget. én is zöldségeket, főleg a sütőtököt ajánlanám, és persze időnként gyümölcsöt is lehet gyümölcs helyett enni.

vagy lemenni heti 3-4 box edzésre, és a kemény edzéssel teremtett energia hiány miatt lehet tolni a gyümölcsöt. mert senki sem azt mondta hogy rossz az, csak amig fogyni akartok, addig érdemes lenne figyelmet forditani arra, hogy inkább elég fehérjét és esszenciális zsirokat vigyetek be, semmint a gyümölcscukrot.

vitaminokhoz erre az időre meg lehet barátkozni a táplálék kiegészitőkkel. és nincs hosszú i betűm, elnézést.

2011. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!