Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hiányzik az anorexia (? )

Hiányzik az anorexia (? )

Figyelt kérdés
Tavaly nyár elején kezdődött az egész, egyre kevesebbet ettem, a vége felé már semmi szénhidrátot, csak amennyi a zöldségekben van, volt, hogy napokig csak teát ittam cukor nélkül és rengeteg vizet. Aztán elkezdtem enni, fel is híztam a normális súlyra, de nem álltam meg, tovább híztam és felszedtem valamennyi felesleget is. Akárhányszor visszagondolok a betegségre JÓ érzés fog el, hiányzik ahogy akkor rámnéztek, és hogy sovány voltam... Mit tegyek?
2011. dec. 18. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én tudom mit érzel..én nem voltam ugyan anorexiás de ez az érzés már bennem is volt. Csak én betegség után érztem.. Egyszerű szeretet-hiány .. rendesen foglalkoznak veled a szüleid? Vannak barátaid?
2011. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
vannak barátaim és tudom hogy szeretnek a szüleim, bár valóban nem foglalkoznak velem túl sokat, de elég önálló vagyok.
2011. dec. 18. 11:11
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

az anorexia nem betegség, étvágytalanság. ezt okozhatja betegség.

ha zavar a zsirod, miért nem eszel kevesebbet, edzel többet?

feltehetően nem zavar igazán, csak nincs más gondod, és csinálsz magadnak. ez az én tapasztalatokon alapuló meglátásom.

2011. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Uccsó... az anorexia NEM BETEGSÉG??? Ez most komoly???
2011. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
én az Aczél vagyok, bár egy fórumról ennek a ténynek nem érződik a súlya. általában amit irok (nincs hosszú i betűm) az halálosan, ha úgy tetszik kibeba.szottan komoly. tehát tanulságos, megfontolandó, akár fel is lehet jegyezni a bibliánk hátsó lapjaira, mert egyszer minden leirt szavam idézete nagyon értékes lesz.
2011. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ó értem, így már abszolút világos minden :D
2011. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Szerintem az Anorexia igenis betegség!


Az zavar, hogy nem aggódnak miattad, hogy elfogysz? Nem hiszem, hogy jobban szeretnek a szüleid/barátaid, ha cérnavékony vagy...


De ha szeretnél karcsúbb lenni, ne a szervezeted tedd újra próbára, hanem mozogj, sportolj! :) Hosszútávon egészségesebb is! :) És nem is leszel gyenge miatta.. :)

2011. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%

hogy mi betegség, mi nem, nem igazán szubjektiv dolog (bocs az i betűkért..).

ha valaki nem kiván ételt, azaz étvágytalan, tehát anorexiás még nem betegség, csak egy állapot.

van betegség, ami étvágytalansággal, testképzavarral jár, hasonló nevű anorexia nervosaként ismeretes.

2011. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy tűzz ki magad elé egy "álomcélt", amilyen lenni szeretnél. (Lehetőleg ne egy anorexiás, BETEG kinézetet, hanem tényleg csinosat.)

Ilyenkor ugye nem csak nagyobb, de kisebb súlyú sem szeretnél annál lenni, úgyhogy nem leszel anorexiás, és nagyon jó érzés végül elérni a célt. :)

2011. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Akárhányszor visszagondolok a betegségre JÓ érzés fog el, hiányzik ahogy akkor rámnéztek, és hogy sovány voltam... Mit tegyek?"

menj orvoshoz, beszélj taoistákkal és egészséges életszemléletű emberekkel, és gyógyulj meg lelkileg. utána egyél úgy mint egy egészséges ember, annyit és azt, amire a testednek szüksége van, és ne mást.

2011. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!