Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de hogyan...

Szeretnék fogyni, de hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
37évs vagyok 90kg.160cm magas.Már tavaly leadtam 10kg-ot a 90napossal,de másodszor semmi eredmány nem volt.Miért?
2008. márc. 27. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Az általad használt "diétát" inkább hadd ne minősítsem, mert még a moderátorok kitiltanak, azt meg nem szeretném.


Kérlek olvasd el az alábbiakat, ha tényleg komolyan gondolod, sorrendben így ahogy vannak, ha további kérdésed van ezek után akkor írj ide és válaszolok!!!


sok sikert!!


[link]


[link]


[link]


[link]


UI: két dolog feltétlen kell, konyhai digitális mérleg és egy fürdőszobai mérleg is :D


sok sikert, írj !!!

2008. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem miert "pontoztak" le az elottem szolot. Igaza van es azt hiszem, mar olvastam a hozzaszolasat mas dietas kerdesben es szerintem nagyon hasznos volt.

En is vegigcsinaltam egy 90 napost sikeres is volt de nagyon sokat szenvedtem az un. szamomra "egyoldalu" etkezestol a viznaprol nem is beszelve.

2x probaltam ujra kezdeni, de mindketszer nagyon megfajdult a gyomrom.

Miutan beiratkoztam egy "klubba" februar ota leadtam 3 es fel kg-t ami persze nem tunik soknak a 90 napossal szemben megis legalabb egeszseges.

A titok semmi mas mint moderacio - ami persze nem konnyu annak aki szeret fozni es enni...

Mindenbol a kevesbe zsiros es cukros.

Nagyon fontosak az olajok, tejtermekek, minden amire MINDENNAP szuksegunk van.

Ra kell allni a vizivasra legalabb 8 poharral egy nap (2-3 decis poharra gondoltam).

Az elso het nehez, mert a kitagult gyomornak ossze kell huzodnia de aztan raallsz es siman nem is vagy mar ehes annyira es siman eleg a csokkentett mennyiseg.

NAgyon fontosak a gyumolcsok es a nulla kalorias zoldsegek!!!!! Grillezni oket csibemell utan ...yammm.

Igenis barki barmit mond, meg lehet enni edesseg helyett a csokis muzli szeletet.

Stb.

HA kell, nagyon szivesen segitek neked, csak irj!

2008. márc. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

SZerinted miért pontoznak le??? Elmondom, azért mert az emberek nagyrésze meg akarja spórolni a "melót" a mozgást, a vért izzadó edzéseket, és kiutat keresnek, fogyasztószerek, minden féle módszerek csak mozogni ne kelljen, ami meg valóban működik az miért is lenne népszerű?? hisz az lemondással, áldozattal verejtékkel jár, ezért van az hogy a mai magyar és világ népességből is egyre kevesebbe néznek ki jól, nem véletlen.


Hogy is van az a mondás?? a szépségért szenvedni kell, hát igen ezt nem mindenki fogadja el könnyen, bocs a OFF ért :S

2008. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
43%

Kedves Első Válaszoló ! Sajnos nem tudhatjuk, hogy a kérdező milyen nemű, - szerintem NŐ, - ezért , bár nagyra értékelem az Ön segítő szándékát, mégsem hiszem, hogy a Kedves Kérdező az Ön által küldött honlapokban szereplő body - bilderek fotóival kitapétázott szobájában súlyzózna és reggel 5-7 - ig úszna és futna, ( és különböző izomtömegnövelő szereket fogyasztana,) hogy a maradék 5-7 kilót leadhassa. Le lehet szólni a "90 napost" , de ne feledjük : A szervezet sokkal könnyebben, önmagát kímélve dolgozza fel a bevitt tápanyagokat, mert egyszerre csak egyfélével kell megbirkóznia. Minden fontos tápanyag benne van : vitaminok, ásványi sók, fehérje, keményítő, és szénhidrát

Ezért azt üzenem a Kérdezőnek, - aki sajnos nem írta meg sem a nemét, sem a testalkatát,sem azt, hogy utána mit és hogyan evett, - hogy ha a "90 napost" úgy csinálta meg, hogy a két 90 napos ciklus között is ebédig csak gyümölcsöt, és utána sem "bármiből bármennyit", akkor , bármennyire is furcsán hangzik, az Ö szervezetének EZ az ideális súlya !! Ezt lehet tovább csökkenteni kemény sportolással, a szervezet "megerőszakolásával", de érdemes - e ?? Ezt eldönteni a Kérdező szíve joga. ( Párom mindig telt alkat volt, előtte 172cm és 91kg. 11 hónapja fejezte be, a végére 74 kg-ra lement, könnyen mozog, és csak 1 kilót szedett vissza a 11 hónap alatt!! ÉRDEMES VOLT ?? ) Összegezve : fogyni és az elért erdményt megtartani csak FEGYELMEZETT étkezéssel és mozgásokkal lehet. Tehát az első kérdés : mit akarunk elérni ??

2008. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszadó látszik hogy a biológiához semmit nem ért, de ez nem is baj, ön biztos fitness bajnok, én versenyre készülök, ha valaki én tudom hogyan kell zsírt leadni, de ne is személyeskedjünk.

Látszik hogy az itt olvasók nagyrésze még életében nem volt fitness és kondi teremben ,vagy ha igen feladta, vagy ami még rosszabb csinálta sokáig de rosszul.

El kéne olvasni végig amiket belinkeltem és aztán leszólni. Mondjuk megjegyzem olyanok írták azt, akik sokkal jobban értenek még nálam is a zsírleadáshoz, izomtömeg növeléshez stb. Azért ezt tartsuk észben. Én nem szólok le semmit, de ha mutat nekem egy embert is aki 90 napos diétával akárcsak kockás hasat elért én meghajolok ön előtt, sőt még fizetek is!!!!


A zsírleadáshoz a testépítők értenek a legjobban kár ezen bármit is ragozni, ők 135 kióról képesek úgy lefogyni és leadni 20-25 kiló zsírt is egy 4 hónapos szálkásító ciklus alatt, hogy izmot nem veszetnek. Vajon miért van ez??


NEm célom meggyőzni senkit, de mindenki sír, hogy miért nem fogy, én megmondom a választ ami működik, ez nem az én véleményem, hanem a fitness és testépítő társadalom véleménye, ami több mint 50 éves edzés, és komoly sporttáplálkozás eredménye. Azért ezt ne felejtsük már el, ha lehet.


De nem is fogok én győzködni senkit, jobb is így legalább könnyebb kitűnni.


UI: nézzük meg a fitness termekben a súlyzózó nőket, akik komolyan veszik az edzést, és izomnövelő szereket esznek /-->ilyen nincs, a táplálékkiegészítők nem növelnek izmot!!!/.


Én segíteni akartam a kérdezőnek, a jó szándék vezérelt, sajnos vannak olyanok akiknek érdeke az igazság elferdítése. Ez ellen nem tudok mit tenni sajnos.


Azért sok sikert a kérdezőnek a fogyáshoz, akárhogy is csinálja majd !

2008. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

már bocs, de szerintem egy nőn még egy kockás has majdnem annyira szép, mint a sörhas... nekem még egy férfin is sok... jó tényleg kell sportolni (bár fogyni lehet anélkül is, legfeljebb mindened lógni fog...), de hogy egy nőnek kockás has? te vagy az első ember az életemben, aki ezt szépnek találja.:)

és az embereknek nincs ennyi idejük a mozgásra, tudod dolgoznak, tanulnak, magánéletük van, családjuk, stb.

2008. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
szóval szerintem nem a tesztoszteron.hu-ról kell egy nőnek lefogynia, mert még megjön a magömlése.
2008. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
igen szerinem meg végig kéne olvasni amit belinkeltem, attól hogy még az a neve az oldalnak ami, attól még mond értelmes dolgokat, egyébként a kockás has nekem sem tetszik csak amit kifejez /alcsony testzsír/ az a mérvadó !!!
2008. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ja igen, és még valami, ha már itt tartunk én tudom hogy az embereknek nincs idejük a mozgásra, csak nézni a TV-t a családdal, ahelyett hogy inkább futna a család együtt vagy bármi, ha nem is pont súlyzózna, vagy együtt bicikliznének vagy ilyesmi. ÉS ha már itt tartunk, én versenyszerűen sportolok, egyedül élek és tartok fennt egy lakás, dolgozom és mellette két főiskolára is járok egyszerre, jah levelezőre igaz, és még plusszban barátnőm is van, hogy csinálom??? megmondom: nem keresek kifogásokat, jah és még akadékoskodóknak is van időm írni ide!
2008. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy mennyire magasra tor az emberi butasag! A 90 napos dietat( es barmilyen mas dieta) Batran ajanlom azoknak akik szeretnek lelassitani az egesuket ( ezaltal hizekonnyabbak lesznek) depresszioba esni az ehezestol, emesztesi gondokkal es vitaminhiannyal kuszkodni (maradandoan). A holgy aki azt irta hogy a kockahas nem szep valoszinuleg magat akarja nyugtatni es o maga is kb 80 cm-es derekkal buszkelkedhet. Jobb lenne ha elolvasna a fenti linkeket a testepito oldalakrol es nem okoskodna annyit hiszen azokon az oldalakon szakemberek irnak a taplalkozasrol es edzesrol nem pedig elhizott haziasszonyok!
2008. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!