Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de hogyan...

Szeretnék fogyni, de hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
37évs vagyok 90kg.160cm magas.Már tavaly leadtam 10kg-ot a 90napossal,de másodszor semmi eredmány nem volt.Miért?
2008. márc. 27. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60 centis derekam van, de nem baj.
2008. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még mielőtt bárki beírná ide a méreteit: nem az a lényeg, hogy melyik fogyási módszer hatásos? És ugyebár a 90 napos nem jött be a kérdezőnek, tehát valami mást kell találnia helyette.
2008. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

NE csináljuk már!!! EGy féle fogyási módszer van, a kalóriadeficites, amit a testépítők és fitness versenyzők használnak. MEgjegyzem más sportágakban is így étkeznek. EGy módszer van. Nincs más ami használ, erre kéne már rájönni, nem akadékoskodni állandóan. El kell fogadni, olyanok mondják ezt akik értenek hozzá, el kell fogadni és megadni a tiszteletet, nem pedíg próbálkozni mindennel csak mozogni ne kelljen meg odafigyelni az étkezésre.

DE csak ismételni tudom önnmagam, jobb is így, mert így leglaább könnyű kitünni /-nöm/ :D

2008. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó kezdésnek a 90napos, vagy bármilyen más diéta, majd késöbb jöhet a mozgás és áttérni egy egészséges táplálkozásra! Egy kis sikerélmény után már meg is jön a kedv a mozgáshoz is, én igy fogyózom, vagyis tavaly igy fogytam le 78rol 70re, majd jött a karácsonyi zaba:S és jött vissza 3kilo végülis háromnegyed év alatt, most elkezdtem a 90naposat, (már másfél honapja) és 69 vagyok. Mozogni már elkezdtem, de nem az első naptól:) kicsit át kell álni a kajára, elég elöször azzal "szenvedni". Most már teljesen megszoktam, sőt a reggeli gyümölcsevés teljesen egészséges, 2 db gyümölcs jobb délelött mint 2 szendvics (kalóriában is böven)
2009. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!