Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő a súlyom?

Megfelelő a súlyom?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 167cm és 43 kg. Karatézom és kéziztem.

Alízka


2011. dec. 23. 08:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

jól van Alízkám akkor nem tudunk segtíeni rajtad

puszpusz

rosszul vagyok az ilyen emberetktől

az a baj szívem h még csak 14 vagy

lesz ez még roszabb is

2011. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért vagy rosszul az ilyenektől? Annyit mondtam, hogy utálom a cukros löttyöket meg a zsíros kaját. Hányni tudnék tőle.
2011. dec. 23. 10:13
 13/17 anonim ***** válasza:

izmosodáshoz adott mennyiségű minőségi fehérje kell (neked kb. 80 gramm, ami csirkemellből 350 gramm, ha csak ezt ennél, tehát kevés) viszont emellé kell sok, sok sok energia is, az izom nem épül könnyen, csak ha bőség van. energiából (sok kaja) tápanyagokból (minőségi étel) és mikrotápanyagokból (vitaminok, növényi anyagok) és emellé mindenképpen edzés, ráadásul nagy ellenállású. megvan karatéban a jakutsuki no tsukomi? mély, széles állás.. na ez az érzés, amikor sokáig csinálod, olyasmi ami egy komoly izom edzés :D de pihenést is kell hagyni, nem egyszerű. okkal nem rohangálnak izmos emberek mindenfelé :)

a kis izmot is ugyan ilyen nehéz megszerezni, csak nyilván kevesebb idő jó edzéssel, illetve karatéval és az ottani erősítéssel 5-10 év alatt bizonyára meglesz, ha aránylag jól eszel :)

2011. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nagyon helyes, hogy nem preferálod a cukros ételeket, italokat illetve a zsíros kajákat. nem olyan időket élünk, hogy izgalomba kell jönni egy zsírszalonnától.
2011. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kyokushinkai karatézom. Köszi a tippeket.
2011. dec. 23. 10:19
 16/17 anonim válasza:
Nem, híznod kéne még! Egyél! De mivel mondtad, h rosszul leszel ha sokat kell enned, ezért többször egyél kevesebbet. Csipegess is, meg húsos ételeket egyél, mellé zöldséget.
2012. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Közsi a válaszokat.
2012. jan. 21. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!