Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az h a hasamon,...

Miért van az h a hasamon, combomon, fenekemen és az arcomon is van némi felesleg ha 18 éves vagyok és mégis a koromhoz megfelelő a súlyom 75 kg és 188 centi vagyok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mert hiányzanak az izmok - a zsir nehezebb, mint az izom. Jót tenne, ha valamit sportolnál, egyböl szebb lenne az alakod és feszesebb a böröd.
2009. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
sajnos én is, 14éves vagyok 160cm és 47kg, de a hasamon , combomon és arcomon van. arcomon nem annyira izé, de a hasamon eléggé. emiatt régóta nem járok félmeztelenül (fiúvagyok) és ha itt kérdeztem mindenkitől ezt kaptam válaszra: diéta - BASSZUS elfogyjak vagy miafranc? szerintem is elég lenne a sport, de miután ilyen válaszokat kaptam hát akkor felesleges mert úgyse sikerül-vagy mégis? énis kérek választ légyszi köszi
2009. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A diéta ne kell, azzal csak tönkreteszed magad. Sportolj, futás, uszás is már sokat segit, de a gimnasztikával tudod az alakodat formálni.

Hiába fogynál, ha nincs rajtad izom, akkor sose lesz normális alakod.

2009. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel az izom nehezebb, mint a zsír az edzésprogram elején előfordulhat súlynövekedés is, főleg ha erősítő edzést is beiktatunk. Ne kedvetlenedjünk el: a súlynövekedés ellenére elképzelhető, hogy éppen a fölösleges zsírtól szabadulunk meg. Ne a súlyunkra koncentráljunk, hanem azt próbáljuk megítélni, hogyan állnak rajtunk ruháink és milyen a közérzetünk. Az is előfordulhat, hogy izmaink előbb indulnak növekedésnek, mint ahogy a zsírmennyiség csökkenni kezdene, ilyenkor ruháinkat kissé szorosnak érezhetjük. Legyünk türelemmel, és adjunk magunknak legalább néhány hónapot, mielőtt bármiféle következtetésre jutnánk. A kitartás előbb-utóbb lenyűgöző változásokat eredményez.
2009. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!