Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vegetáriánusok, ismertek...

Vegetáriánusok, ismertek valami jó fogyókúrát? 3-4 kg-tól szeretnék megszabadulni, sportolni már elkezdtem. Egyébként ovo-laktó vegetáriánus vagyok.20/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
sport
2011. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De miért kérdezi meg ezt mindenki, minden nap?;( Édes pici cicukám, olvass már vissza..mindenkinek ugyanúgy kell lefogynia, csak a felsorolt ételekből te kihagyod a csirkehúst. Nem tudom mi a szekrénytartókulcs az az ovo-laktó vega, nem is érdekel, de hiszem, hogy vagy annyira értelmes, hogy az alapfogyókúrát áttudod magadnak alakítani.
2011. dec. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"szálkásító étrend" szerű táplálkozás. kevesebb energiát kell bevinned mint amennyit elhasználsz, ennyi.

bár ugye a tojás elég zsíros, a tejtermékeknek nagy az inzulinszint emelő hatása, továbbá a mai tehénfajták tejében olyan növekedési faktorokat mutatnak ki, amiknek elképzelhető hogy egyéb kellemetlen hatásaik is vannak.. tehát többre mennél egy csirkével vagy hallal, de minden esetre te tudod mit eszel.. sokat ki lehet hozni így is a dologból, mozgás mellett!

2011. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!