Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fajta mozgás...

Szerintetek ez a fajta mozgás fogyaszt?

Figyelt kérdés

Előre szólok, nem valami hétköznapi módszer, eléggé idióta és őrült, de azt vettem észre, hogy nagyon izzaszt és lefáraszt... na szóval.. ha nagyon intenzíven csípőmozgásokat, s*ggrázást, és ilyeneket csinálok, amiket általában Shakira szokott pl, persze sokkal bénábban, de az egész lényege az, hogy nagyon sok mindenemet átmozgatom, és minél intenzívebben próbálom csinálni... tudom, hogy nem tudtam normálisan elmagyarázni, nagyon fáradt vagyok, remélem értitek a lényeget. Azért ezt találtam ki, mert sajnos nincs időm sportolni, és egyben béna is vagyok, de nagyon kitartó és őrült is egyben, és úgy valahogy ezzel így elvagyok, csak nem tudom, hogy milyen mértékben, vagy egyáltalán fogyaszt-e...

kérlek, mondjátok el erről a véleményeteket, adjatok egy-két jó tanácsot, ha tudtok! :)


2011. dec. 28. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a sztriptíz aerobicot. Persze, vetkőzni nem kell:)
2011. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha sokat csinálod,előbb utóbb ez is fogyasztani fog valamennyit :D
2011. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez jó módszer! Ajánlom nézd meg Shakira új koncert DVD-jét, annyi féleképpen rázza magát, hogy az hihetetlen :D
2011. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tegyél föl magadról egy videót, az alapján jobban meg tudnánk mondani, hogy mennyire fogyaszt.
2011. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden fajta mozgás fogyaszt, ami 30-40 percen keresztül 130 fölé viszi a pulzust. Hogy ez most ellipszis tréner, vagy seggrázás, az tökmindegy.
2011. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az ugrókötél egyszerűbb és garantáltan égeti a kalóriát.
2011. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!