Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kigyógyultam az anorexiából,...

Kigyógyultam az anorexiából, de nem szeretnék drasztikus hízást, hogyan?

Figyelt kérdés
164 cm vagyok, és 37.1 kg, 45 kiló körül lenne egészséges, nem? De ha most elkezdenék enni..akkor nem csak 8 kilót híznék, mert ugye lelassult az anyagcserém..szóval félek...nem akarok 50 kiló lenni. Nem bírnám elviselni...Fokozatosan kéne? Először 600 kalória 1 hétig, aztán 700? Egészen 1200-ig? Természetesen sportolok..köszönöm.
2011. dec. 30. 23:51
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, igen. Nem, már senki nem szólogat be...mindenki esedezik a bocsánatomért. És annyira sajnálom őket. Csak miattuk akarok meggyógyulni. Mert szenvednek a bűntudattól, mert azt hiszik, hogy ők tették ezt velem..annyira sajnálom őket, olyan rossz érzés lehet.:/ Miattuk szeretnék most enni, és egészséges lenni..még elballagás előtt..
2011. dec. 31. 15:58
 22/22 anonim ***** válasza:

pedig mennyivel egyszerűbb és mulatságosabb lenne halálra rémiszteni pár kölyköt, mint egészségesre nevelni egy téged..

hát, kitartást. beszélj testépítőkkel, ők is azon problémáznak, hogy sokat kell enniük. csak mondjuk ők nem 700-ról 1200kcal-ra növelik az adagjukat, hanem 2700-ról 4000kcal-ra. de szerintem ő tőlük tanulhatsz trükköket.

2011. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!