Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik ma kezdték a diétát!...

Akik ma kezdték a diétát! Milyen diétát választottatok, és mit ettetek ma eddig?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kevesebbet eszem.

Későn keltem, 1 órája reggeliztem. 5 tojásból, 1 nagy hagymából és egy marék gombából csináltam gombás rántottát, annak 2/5-ét ettem meg (a többit a férjem), tehát kb. 2 tojásnyit, 1 szelet pirítóssal (normál fehér kenyér - ez van itthon).

Korábban 3 tojás és 2 szelet kenyér lett volna.


Nemsokára csinálok kolbászos lencselevest, abból fogok enni 2 tányérral (liszt, tejföl nem lesz benne), ma már mást nem, max. egy gyümölcsturmixot.

2012. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Első nem kevesebbet eszik, hanem koplal. Jó diéta.


A reggeli jó, de a leves mellé mehetne még mondjuk husi kis salival.


Vacsira pedig gyümin kívül még valami.

2012. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én majd hétfőtől diétázom mert még ma bűnöztem egy kicsit, lencseleves volt tiramisuval. Végigolvastam itt a fórumot és arra jöttem rá hogy a 90 napos a legjobb amit az Update kódokkal fogok kombinálni csak még nem tudom a kódokat meg kell szereznem őket.

Hétfőn szénhidrát nappal indítok + 6 után nem eszek, plusz megtaláltam a mobil szaunát az alsó szinten amit még régen vettem. Sajnos mozogni nem lesz időm de remélem így is leadom márciusig a 30 kiló feleslegemet!

2012. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Végigolvastam itt a fórumot és arra jöttem rá hogy a 90 napos a legjobb"


Kérdező, biztos egy ilyen oldalon akarsz informálódni? IDIÓTÁKtól? aki ma kezdett tervszerűen táplálkozni "diétázni", szerinted mennyit ért a témához? annyit mint egy átlagos tini? én félnék..

2012. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Neeem, isten ments, hogy innen tájékozódjak.. :) A lifetilt diétát csinálom, ma kezdtem el, és kíváncsi lettem volna, hogy ki hogy halad/hogy bírja a sajátját eddig. Nem szándékozom gyümölcsnapos hülyeségekkel szivatni magam. :)
2012. jan. 1. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
aham. na, azzal szerencséd van, mert ha egyszer már nem bírnád grammra pontosan követni az egészet, még akkor is sokat tanulsz a helyes étkezésről, innentől csak szándék kérdése lesz a testsúlykontroll. ez vonatkozna mindenkire, de hát.. itt vannak a 90 naposak :D
2012. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is lifetiltezem, de már régebb óta :) eddig fogytam 10 kilót, már csak 3-4 van hátra, és végre életemben először csinos vagyok! :)
2012. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jaj de jó neked, hogy már eredményeid vannak :D Nekem összesen max 8-10 kilót kell leadnom, de még csak ma kezdtem, úgyhogy hosszú út áll előttem...


Te mióta csinálod? Csak érdekelne, hogy mikor számíthatok eredményre.. :)

2012. jan. 1. 19:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Léci, foglaljátok össze 2-3 mondatban, hogy ennek a liftiltnek mi a lényege!
2012. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A lényege a sokat hangoztatott kalóriadeficit + mozgás, tehát semmi ördöngösség, szerintem érdemes A-tól Z-ig elolvasni a blogot.


[link]

2012. jan. 1. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!