Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik ma kezdték a diétát!...

Akik ma kezdték a diétát! Milyen diétát választottatok, és mit ettetek ma eddig?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egeszseges eletmod + sport. 11 kg ment le ot honap alatt, majd dec. Utolso 2 heteben 1 visszajott. Ma folytatom. Reggeli: natur muzli tejjel. Ebedre lencsefozelek fustolt hussal. Uzsi hus, mozzarella, ujhagyma. Uzsi 2 narancs. Vacsi alma es hus. Delelott 70 perc seta - ma zarva volt az edzoterem.
2012. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2012. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

?????????????? (másodiknak szól!)


Koplalooooook? Ezt a jan. 1-jei menümből szűrted le, déli keléssel, vagy reflexből ezt írod mindenkinek?


Reggeli fél 1-kor, mivel jan. 1-e volt, Szilveszter után, nem tudom, mond-e ez neked valamit, vagy te ilyenkor is 6-kor kelsz, hogy meglegyen az 5 étkezés.

2 tojás gombával, hagymával egy 70 kilós nőnek nem kevés, ha fogyni akar, a szelet kenyér sem.

Ebéd fél 6-kor, 2 mélytányér lencseleves, kolbásszal, krumplival. (Igaz, liszt nélkül, de a lencse szénhidrát, a kolbász meg zsíros, a mennyiség pedig elég méretes.)

A turmixot 8-9 körül ittam, kivi, banán, narancslé, 3 dl volt.

Véleményem szerint ha valaki délben kel fel, ennél felesleges többet ennie.

Nyilván ma megvan a 3 főétkekés. Reggelire melegszendvicset ettem 1 zsemléből, vékony szelet kolbászokkal, sajttal. Ebédet 2 részletben ettem, először egy tányér húslevest tészta nélkül, zöldségekkel, kis csirkemellel (ennyi maradt). Ezután spenótos halat ettem kevés sült krumplival (a krumpli friss volt, nem cukrozott fagyasztott, és alig volt rajta olaj). A krumpli egy marék volt, a hal fél tenyérni + a zöldségek.

Vacsira a lencse maradékából fogok enni.


Remélem, megnyugodtál, hogy nem halok éhen.

Ha nem akarnék fogyni, akkor ebédre kétszer ennyit ettem volna.

2012. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!