Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így néz ki a hasam -15 kg...

Így néz ki a hasam -15 kg után. A hasazáson kívül mit tehetnék, hogy normalizálódjon a helyzet?

Figyelt kérdés

Az eddigi testmozgásom mindössze szobabiciklizésből állt, igazság szerint semmi hasizmom nincsen, mégis tarthatatlan a helyzet így. A bőröm megereszkedett lóg a hasam és csak 22 vagyok, természetesen tudom, hogy még fogynom kell de úgy néz ki a mozgásba is több energiát kell fektetnem.


[link]


[link]


2012. jan. 8. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már semmivel nem tudod helyrehozni.. Hasizmozással és fogyókúrával fejleszthetsz alatta izmot, és lemehet alóla a zsír... A bőrödet megműttetni tudod csak.
2012. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem tehetsz semmit. Nem tudom hogy hogyan sikerült leadnod azt a 15 kg-ot, és hogy mennyi idő alatt.... Nekem hál" istennek egyáltalán nem lóg a bőröm -25 kg után.
2012. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Úristen...én 10 kg-t szeretnék leadni, nekem is ilyen lesz?? :O
2012. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

A bőr rugalmassága nem mindenkinél egyforma...azonkívül, a hízás nálad elsősorban a pocidat érintette. Én 20 kilót adtam le anno és semmi hasonló gondom nem volt.

A szobabiciklizés nem erősíti a hasizmot, másképpen is meg kellett volna mozgatnod a testedet és akkor talán jobb lett volna a helyzet. Mivel még csak 22 éves vagy, sokat tehetsz az ügy érdekében, de teljesen nem fogod tudni eltüntetni. Mennyi idő alatt adtad le ezt a 15 kilót? Nem túl hamar??

2012. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg dehogynem fogja tudni megoldani. én is azt gondolom, hogy túl hamar fogyott sokat, azért lett ilyen löttyedt. de szerintem további edzésekkel (úszás, konditerem, ott tudja formálni is) megoldható. bár nem vagyok szakértő, csak ez a véleményem.
2012. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
hat en is relative gyorsan fogyok, 2honap alatt 15kg, na de akkor visszaveszek az irambol ha ilyen hasam lesz..:/ kérdezo nekem sincs otletem, talan keress feszesito krémeket, habar en ilyenekben nem bizok, tornazz, vegyél jo alsonemut ami felfogja a logo hast. ne csak feluléseket csinalj, hanem fekve emelgessed egyszerre mindkét lábad úgy h nem rakod le a foldre, az még feszesítheti az alhasi izmokat, vagy menj le edzoterembe és kérd ki hozzáérto szemely véleményét, mert tényleg csak a mutét marad :/
2012. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Hány kilóról fogytál?

Én most vagyok 100, és akkor már most elkezdek gyűjteni műtétre.. :S Mondjuk én havi 2 kg-t fogyok csak.

Te?

2012. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
54%
Én is fogyózok és félek hogy megereszkedik a hasamon a bőr, ezért folyamatosan feszesítő zselékkel kenem és TENS izomstimulátort használok. Szerintem neked is van esélyed lehet hogy nem lesz tökéletes de sokat javulhat,próbálj rá masszázsokat és feszesítőket és izmot építeni ezerrel. Idővel alakulni fog, fiatal vagy a bőröd még rugalmas.
2012. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a borod soha nem fog visszahuzodni,foleg ha meg fogysz.en 2 gyerek utan fogytam 23 kilot es nem log a borom,ez alkat es genetika kerdese.itt csak a mutet segit.
2012. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Világ életemben kövér gyerek voltam és sajnos a jojózás sem maradt ki az életemből...

105 - 88-ra

2012. jan. 10. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!