Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok.174 cm 58...

Horvathanna kérdése:

16 éves lány vagyok.174 cm 58 kiló de én kövér szeretnék lenne olyna mint egy BBW . De nem merem elmondani szüleimnek mert ők megszokták hogy ilyen vagyokHogy mondjam el nekik? És hogy szedjek fel sok sok kilót minnél elöbb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%

ez ilyen: apa, anya, bu.zi vagyok O_o

nem, mondjuk normális szülőt ez nem zavar, mert természetes dolog. mármint.. előfordul természetesen.

de az "anya, apa, zsíros akarok lenni" már macerább, mert szimplán betegségre utal. de bizonyára egy érett gondolkodású ember, esetleg pszichológus segíthet.


amúgy nem leírtam mit kell enned, hogy hízz? még étrend tippet is linkeljek? ha lusta voltál végig olvasni amit fent írtam, akkor evéshez sem lesz elég kitartásod. ami nem baj..

2012. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
71%
Na kezdjük ott mi az a BBW? amúgy meg sehogy...
2012. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
71%

na megvan mi az, aszittem valami kocsi:D:D

ez kérem hülyeség, felejtsd el, majd elmúlik

2012. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
57%
Hüüülye vagy bazzeg ! Avval számolj hogy nem igen lesz pasid és minden dologban majd segíteni kell neked pl fürdés elmenni a boltba és még sorolhatnám . Ez azért durvább a buuuzinál is ! Szerintem anyudék ennek hallatán visznek a dokihoz !
2012. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%
Önt hamarosan Darwin díjra jelölik. A lány aki halálra zabálta magát, mert hülye. Tuti megnyered, zabálni fogják a szavazók.
2012. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
ok de nem halálra csak hogy legyen valami
2012. jan. 10. 15:29
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

ebbe úgy sem szólhatunk bele, nyilván megtalálja a módját hogyan lehet hízni (sokak ismerik eme titkot..) :D és ha nem most, hát felnőtt korában senki nem állíthatja meg.

de azért egy ilyet megérdemel a téma:

[link]

2012. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Ez a témát elég hosszadalmasan lehetne írni. Én speciel tudatosan táplálkozom, és tudnék neked segíteni hogy lehetsz egyszerre kövér és egészséges. Küldd el msn címedet a toth.richard12@freemail.hu -ra és akk elmondom msn-en a részleteket.

Sok sikert kívánok :)

2012. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Vagy küldd el msn címedet privát üzenetben.
2012. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok és mégis sokat tudok az étkezésről és az egészséges kajákról.
2012. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!