Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok.174 cm 58...

Horvathanna kérdése:

16 éves lány vagyok.174 cm 58 kiló de én kövér szeretnék lenne olyna mint egy BBW . De nem merem elmondani szüleimnek mert ők megszokták hogy ilyen vagyokHogy mondjam el nekik? És hogy szedjek fel sok sok kilót minnél elöbb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 19:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
62%

fúúúj te ezekre akarsz hasonlítani ?

[link]

[link]

[link]

???

jól meggondoltad ezt ?

2012. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

erről mindenkinek eszébe jut gondolom ez:

http://www.youtube.com/watch?v=LRXdTsMbqC8

2012. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Azzal semi gond nem lesz ha így nézel ki

[link]


vagy így

[link]


vagy így

http://www.youtube.com/watch?v=n38c-Qbi-RA



csak arra figyelj oda, hogy így ne nézz ki mert ez ronda is és egészségtelen is

[link]

2012. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

az első képeken lévők is bőven hajlamosabbak lesznek keringési problémákra, ízületi és mozgásszervi panaszokra, cukorbetegségre...

a testet minden esetben megviseli a sok zsír. még a sumo birkózókat is, pedig azok keményen sportolnak közben.

2012. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
62%

Az elhízásnak nőknél 2 fajtája van.

alma és körte alakú


az alma alakú nagyon veszélyes és ronda is. Általában az okozza, hogy sok lány mikor hízik szűk nadrágban van. ilyenkor a hasukra híznak ami eléggé leterheli a szivet és a többi belső szervet is. Elkerülhető ha hízás közben haskötőt hordassz mert akk nem tudsz a hasadra sokat felszedni és nem veszel fel szűk nadrágot.


a körte alakú kissebb kockázattal jár. A belső szerveket sokkal jobban kíméli. Ez a fajta elhízás nem okoz se rövidebb se hosszabb élettartamot sem. És ez a forma pedig sokkal szexibb mint az alma alakú.

2012. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
gondolod?
2012. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nem b...meg írom
2012. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy az alma alak egészségtelen és ronda.
2012. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
persze a túlsúly azért tényleg nem a legegészségesebb de ha mellé vki sportol valószínűbb, hogy nem lessz baj a szívével
2012. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
éppen egy slimfites fogyasztószeres idiótát próbálok normális gondolkodásra buzdítani, nem akarok itt is belemenni egy olyanba, hogy nincs helyi zsír leadás, sem helyi hízás. ezek testalkati dolgok, amikkel születni kell. lehet hogy te tudsz valamit, de akkor azzal egyedül vagy, szívesen meghallgatom, eddig is olvastam mindent amit írtál, de talán te írtad hogy 16 éves vagy (ha nem te voltál akkor bocsi). na most 16 évesen nem biztos hogy vitatkozni kéne az Aczéllal, de mint írtam ebbe most nem mennék bele, nem érinti a kérdést, fölösleges is volt rákérdeznem.
2012. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!