Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak 50 kg-t? (18/F)

Hogy fogyjak 50 kg-t? (18/F)

Figyelt kérdés
Senki sem támogat, itthon csak szemét ételek vannak. Nincs pénzem egészséges ételeket venni. Esetleg van aki már fogyott ennyit, hány éves vagy? Szüleim abszolút, de nem támogatnak, ők is kövérek mint én. Folyton szemét kaja van itthon.
2012. jan. 9. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy nem figyeltél oda magadra már jóval korábban. Miért akkor fúj a szervezeted riadót, amikor már vészesen elhízott lettél? 50 kiló mínuszt csak orvosi felügyelettel ajánlanék...lévén, hogy "gyerek" vagy ill. hát eltartott.

Ha az orvos mond valamit, talán a szüleid is komolyan veszik, hisz csak számít nekik az egészséged.

2012. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Ne egyél pár hétig. Csak vizet igyál, de azt is csak mértékkel plusz eddzél sokat.
2012. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
50%
Milyen az a szemét étel?
2012. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez van, a szüleim csak az ilyen "szemét" (lásd zsíros, cukros, tésztás stb.) kajákat tartják ételnek, úgyhogy együttérzek. Ők kövérek, azt gondolják/gondolták (mert mostmár nem igazán) hogy nálunk ez alkati dolog, és nem érdekli őket.


Én úgy fogytam hogy kevesebbet ettem azokból a kajákból ami otthon volt, zsebpénzemből gyümit, zöldséget vettem (idénycuccok nem drágák még a zsebpénzből is tudtam minden héten valami mást venni), és sokat tornáztam, futottam mellé.


17 / L 10 kg-val könnyebb. :)

2012. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Egyél belőlük keveset és lassan egyél, akkor előbb jól laksz! ;) És változatosan egyél! És mozogj, sétálj, sportolj, azt viszont rendszeresen! :)

Iktass be, ha tudsz gyümölcsöt is és szerintem ne vond meg a táplálékot, mert leállhat az emésztésed!

Amúgy milyen az a szemét kaja?


21/L

2012. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

pl. tegnap előtt palacsinta, pizzával

Vagy tészta, rizs (jó olajosan), sütemények, csak kenyér meg felvágottak vannak itthon, keksz, puding, ritkán van valami gyümölcs, zsemle, olajos húsok. Ilyenekre gondoltam, semmi egészséges csak ritkán.

2012. jan. 9. 16:09
 7/15 anonim válasza:
51%
2012. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Azokból is lehet annyit enni, hogy ne hízz meg...Nem kell az egészet rájuk hárítani
2012. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
uhh:/ hasonlóan vagyok én is :/ csak engem támogatnak csak én vagyok lusta
2012. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt/nincs pénzem egészséges kajákra, nálunk is szinte csak egészségtelen szemét ételek vannak. De nálunk csak én híztam el. 16 éves koromban besokaltam, és neki álltam a fogyókúrának. Engem sem támogattak a szüleim ebben, mert nem hittek benne hogy lefogok fogyni... Eleinte mindig ettem abból ami volt itthon, csak sokkal kevesebbet, nem léptem túl a napi kcal szükségletem. Tornáztam, először csak DVD-re, amikor már kevésnek éreztem beszereztem egy szobabiciklit. Utána már amikor az is kevés volt, eljártam kondizni, és azóta is járok heti 3-4 alkalommal. 24 kg-ot fogytam.(egyáltalán nem lóg a bőröm) Senki nem mondja meg hogy valaha is kövér voltam. Csak az a pár csík ami a gyors hízás miatt keletkezett "árulkodik", de az is már teljesen elhomályosodott alig látszik.... Már valamennyivel jobban állok anyagilag, így betudom szerezni az egészséges kajákat. A fogyókúra eleje óta sok vizet iszom, naponta 3 litert!!


Úgy hogy nincs lehetetlen, csak akarni kell!!! Én is akartam, és sikerült!!!


(Idén ősszel töltöm a 18-at... F)

2012. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!