Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak 50 kg-t? (18/F)

Hogy fogyjak 50 kg-t? (18/F)

Figyelt kérdés
Senki sem támogat, itthon csak szemét ételek vannak. Nincs pénzem egészséges ételeket venni. Esetleg van aki már fogyott ennyit, hány éves vagy? Szüleim abszolút, de nem támogatnak, ők is kövérek mint én. Folyton szemét kaja van itthon.
2012. jan. 9. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
grat:)
2012. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, az én barátom ugyanolyan cipőben járt, mint Te. A család minden tagja (rajta kívül) a mai napig el van hízva, a hűtő állandóan tele van szeméttel.


A párom meg azóta katona, odavannak érte a csajok, erős és jó kiállású srác lett belőle. Ha gondolod elmesélem, amiket Ő mondott nekem erről az időszakról :)

2012. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szia, én lány vagyok, de most fogytam 5O kilót. Írj privit, ha szeretnéd, hogy segítsek, szívesen megosztom veled a tapasztalataimat.


2O/L

2012. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ilyen túlsúlyból már akkor is sokat leadhatsz, ha "szemét" kaját eszel, de odafigyelsz a mennyiségre. Először egyél mindenből feleannyit, mint eddig.

ha 20-25 kiló lement így, akkor egy dologra kell beruháznod: egy konyhai mérlegre. innentől kezdve mindennek kiszámolod a kcaltartalmát és mész, vigyázva, hogy mondjuk 1700 fölé ne menj. mikor már csak 10-15 kiló van rajtad, akkor beszélhetünk arról, hogy minőségibb kaják. de addig el fog telni legalább 1 év, és a szüleid is látni fogják a változást, talán így jobban támogatnak majd.

2012. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hééé. Szemét kajákkal is lehet fogyni. :)

1) biztos hogy nem mindig vannak szemét kaják otthon, vagy legalábbis tudsz válogatni.

2) FŐZZ. ;) bár ehhez ugye némi pénzre is van szükség. de egy 1 kilós zöldségkeverék 2-300 forint, bár gyorsan elfogy, ha mindig azt eszed, de nem olyan drága. persze nem a legdrágábbat kell venni, aminek 200 grammja 1000 FT. a CBAs fagyasztott zöldség speciel olcsó és iszonyat finom. Ehhez akár vehetsz mondjuk csirke sonkát is, nem olyan drága, finom, egészséges és fogyasztós.

3) menj el orvoshoz, dietetikushoz, és mond meg neki, hogy térítse észhez a szüleidet. 18 éves vagy könyörgöm!!!!!! és fiú! legyen már annyi hatásod a saját életedre, hogy te irányítsd és ne a szüleid.... :S én 19 vagyok. először nekem se akarták hagyni, hogy fogyózzam. de aztán beletörődtek.

4) számolj kalóriát. nem tudom, hogy kiló vagy, de ha 50 kilót akarsz fogyni, hmmm. kb már 2000 kalóriával naponta fogyhatsz szépen, bár a tesómon is kb 30 kiló túlsúly volt és ő 1200as étrenddel fogyott elég szépen, mozgás nélkül, bár ez már az ő baja. és annyit csinált, hogy kevesebbet evett. mindennek edd a felét. szard le, hogy mit mondanak a szüleid. és iszonyatos nagyokat veszekednék velük, ha 50 kiló túlysúlyom lenne és nem engednék, hogy fogyózzam. leszarnám a véleményüket.

2012. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!